Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » YurMobile átverés? Mit lehet...

YurMobile átverés? Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Én bedőltem neki és elküldtem a számom. Ezt írta : Kérésére a fogadott emelt díjas SMS tiltását feloldottuk. Regisztrációja a Tartalomszolgáltatótól visszaérkező megerősítő SMS-t követően lesz sikeres .

GRATULÁLUNK! Sikeres regisztráció,megnyerheted ezt a díjat. Minden héten új játékok ! YurMobile. Küldd SMS-ben a stop szót a 16060-ra. 3 SMS/het 960 FT/SMS



Most mi lesz? Hogy kell ezt a regisztrációt megszüntetni ? Valaki segítsen légyszíves :O



2015. máj. 22. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Sok pénzt elvisz, sms-enként 960 ft

[link]

Ahogy írtad:

"Küldd SMS-ben a stop szót a 16060-ra"


Ryo

2015. máj. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De hogy kell erről lemondani?
2015. máj. 22. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:

már meg ne haragudj kedves kérdező...de te is leírtad a megoldást és a válaszadó is...:D bár ha ez megnyugtat, az első válaszadó által linkelt cikk után íródott kommentek alapján nem te csak te vagy olyan nehéz eset.


ELKÜLDÖD A STOP SZÓT A 16060-RA!!!!! ez a megoldás...

2015. máj. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jaa...... Hát igen nem csak én voltam ilyen idióta..... :/ Köszönöm a segítségeteket. Elküldtem a "stop" szót. Jött is egy SMS : " Köszönjük üzenetét , az előfizetését megszüntettük"

Ezzel vége? Akkor nem fog jönni semmi sem ami levonja tőlem majd azt a 960 Ft-ot ?

2015. máj. 22. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!