Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki használta már ezt a...

Valaki használta már ezt a "nanoShine"-t? Ez is csak internetes átverés?

Figyelt kérdés

[link]

A facebook ezzel van tele! Most ez kamu vagy tényleg jó is valamire?


2015. febr. 28. 18:02
 1/4 kratos95 ***** válasza:
nem kamu.nekemis ez a gél van az i phone-on
2015. febr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is iphone-om van (6-os) és mivel lekerekített az érintőpanel elég szarul lehet rárakni a fóliát. Ja meg folyamatosan karcolódik is a fólia. Ezen a rétegen meglátszik a karc?
2015. febr. 28. 18:18
 3/4 kissdaboss válasza:
Iphone xs-re tették rá a Westendben. Az elején 2-3 hónapig jó volt, aztán úgy szétkarcolódott a kijelző, hogy már bánom az egészet. Soha nem ejtettem le a telefont, mindig zsebben tároltam kulcsoktól külön és szétkarcolódott. Ennyit a nanoShine-ról. Lehúzás. Ja és kértem a garanciát, amire azt mondták, hogy szavatosságot vállalnak nem garanciát és menjek a fogyasztóvédelemhez..... Remek cég. Ja nem.
2021. ápr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Reméljük jó lesz. Nekem van rajta,de annyira nincs nagy kiképzésben része a telefonnak. Mondjuk vettem ott,szintén náluk 2 slim típusú power bank-et,úgy,hogy elhazudták mennyit lehet vele tölteni. Azóta is hazudnak,ha egyáltalán meg lehet találni őket.Mindenki pont aznap kezd,nincs elérhetősége feletteshez,csak kitették oda.Akik nekem eladták azok pont előző nap lettek kirúgva-szóval vicc társaság. Pénzt nem akarnak visszafizetni,csak kicserélni,de ha odamegyek senki nem tud semmiről semmit,e-mail cím az oldalon nem valós… szóval reméljük,hogy legalább a kijelző folyadék megfelelő.
2021. szept. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!