Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok dönteni! Melyiket...

Nem tudok dönteni! Melyiket válasszam szerintetek? Alcatel One Touch Idol S2 vagy Huawei Ascend G6?

Figyelt kérdés
Nagyon hasonlítanak a leírás alapján és az ára is mindkettőnek 50 ezer forint körül van.

2015. máj. 22. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
nemtudom milyen a huawei.. bar az ujak egesz jok.. de alcatelt semmikeppen ne vegyel
2015. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért ne vegyek Alcatelt? Nagyon rossz minőségű? Olvastam róla egy tesztet és jónak tűnik.
2015. máj. 22. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:
mind hardveresen mind szoftveresen egyuttveve gyengek az alcatelek..arrol nem beszelve hogy kb 3 honap utan mindenfele random problemak elojonnek rajtuk.. fogalmam sincs miert de rengeteg panaszkodast olvastam mar es hallottam ismerosi korombol is..gagyi.. tovabbra is.. regen is az volt az alcatel es az is maradt
2015. máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűleg a Huaweit választom majd. Köszi a választ! :)
2015. máj. 22. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!