Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 6 plus telefonom...

Apple iPhone 6 plus telefonom van garanciás az igaz ha valami hibája van és nem az én hibámbol történt akkor kicserélik vagy megcsinálják?

Figyelt kérdés
Én úgy hallottam Apple termékeket kicserélik általában, amúgy annyi hibája van, hogy nem mindig veszi a töltést és a terérő/net se nagyon jó rajt
2015. máj. 22. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Elküldöd szervizbe, és ha meg lehet megcsinálják, ha meg nem akkor csere. Ez mindennel így van.
2015. máj. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, általában nem javítják. A térerő problémás készülékeket mindig cserélik, amennyiben a készülék jó állapotban van, tehát nincsenek rajta gigantikus karcok, repedések.
2015. máj. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!