Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meghirdettem a telefonom...

Meghirdettem a telefonom ebay-on. Van is már vevő. Honnan tudhatom hogy nem csaló? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Meghirdettem galaxy s4-em és valaki írt is aki megvenné. Egyébként angliába élek. Az eladó pedig dél-afrikában van. Le írta teljes címét is, nevét is, email címet meg paypal címét. A telefon szállítását kifizeti(fizette). Arra külön 50 fontot küldött. (Egyik kérdés ennyiből kijön?) Már rá is küldte nekem a paypal-omra a pénzt. Úgy hogy egyébként rajta van, de csak akkor kapom meg ha elküldtem a tracking numbert a megadott e-mail címre. Ezt az emailt a paypaltol kaptam. Ez ilyenkor már nem lehet csalás ügye? Rajta van a pénz csak nem tudok még hozzáférni mert el kell küldenem a számot. Ez ügye mindig így megy? Úgy tudom paypal on igen . És ehhez a pénzhez amit küldött azt ügye már nem tudja vissza rendelni magának? Minden emailt a paypaltol kaptam hogy küldtem neki xx összeg kérését. Utána meg az hogy megjött. Majd a többi a tracking number rel.. előre is köszi a válaszokat

2015. máj. 22. 20:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és amikor a paypal-on belépek ott nem irja hogy rajta van ez a pénz csak még nem férhetek hozzá. Csak az email címre jött errő üzenet. Kérlek segítsetek
2015. máj. 22. 20:44
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Átverés az egész.
2015. máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem így szokott lenni ebay-on? Hogy addig még nem tudjuk levenni a pénzt míg nem küldtük el azt a számot amivel igazoljuk hogy elküldtük? Akkor ki kúldte azt az emailt ha nem a paypal?
2015. máj. 22. 21:04
 4/12 A kérdező kommentje:
Mikor belépek paypal-ra azt írja "Pending" akkor még nem küldhette el? Vagy folyamatban van és arr vár hogy adjam fel a csomagot?
2015. máj. 22. 21:16
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

" Akkor ki kúldte azt az emailt ha nem a paypal?"


A dús gazdag dél-afrikai vevő.

2015. máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A Receipt ID is megvan
2015. máj. 22. 21:18
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Add fel lesz 1 telefonja 22 ezerért.
2015. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jaa..meg 1 kis olvasni való a témához.


[link]

2015. máj. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem 22 ezerért. Azt csak a posta árára küldte. Benne volt még plusz a telefon ára. Elején ìrta hogy bank számlára vagy paypalon fizessen. ha bank számlára kérem akkor ott egyszerűbb nem? Elküldi oda a pénzt én egyből hozzáférek.. nekem az ugy biztonságosabb nem?
2015. máj. 22. 21:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Nigériai típusu csaló, többet ne levelezz vele.
2015. máj. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!