Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a probléma oka és...

Mi lehet a probléma oka és hogyan lehet megcsinálni? (sony xperia L)

Figyelt kérdés

Van egy Sony Xperia L telefonom ugye 8 gb hely van rajta abból kb alapból 4-5 szabad van rajta 2 játék kb messenger viber facebook tumblr ez nem hiszem hogy elfoglalna annyit de ezt írja ki: [link]

Itt van a beállításokban: [link]

[link]

Van még benne egy 2gb-os sd kártya de ugye arra csak a fényképeket menti meg a zene van rajta.



2015. máj. 23. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebből a 8GB-ból a rendszer elfoglal valamennyit, és úgy marad néhány GB.

Nekem Xperia Z1-em van, 16 helyett 11.5GB használható fel.

Te esetedben 5.6GB áll rendelkezésre.

Továbbá, van egy olyan korlát az androidban, hogy ha bár van is elegendő szabad hely, amennyiben a teljes tárhelyből (nem tudom pontosan, de azt hiszem) 10% szabad hely van már csak, akkor nem enged letölteni semmit..

Mi az a 2 játék, ami a telefonodon van?

A kiegészítő fájljaik sok helyet is foglalhatnak, ha vannak.

Hogy pontosan mennyit, azt megnézheted a Beállítások -> Alkalmazások menüben.

2015. máj. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Top eleven: légy futball menedzser vagy mi a neve meg my talking tom. Meg 1 kép szerkesztő (magic effects) A régi telefonomon (nokia Lumia 520) azon is ilyenek voltak vagy még volt rajta több alkalmazás is de annak nem volt ilyen gondja csak ha tényleg meg telt a memóriája.
2015. máj. 23. 10:31
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg letöröltem most 1-2 dolgot (fruit ninja,viber,tumblr) most biztos van hely csak azért ez idegesítő hogy elvileg 5,6 gb vagy mennyi szabad helyem lenne és nem tudom normálisan kihasználni
2015. máj. 23. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!