Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S5 vs LG G3?

Samsung Galaxy S5 vs LG G3?

Figyelt kérdés
Sziasztok, e kettő telefon között vacilálok, LG G3 16gb 2gb ram, vagy S5 16 Gb 2gb ram. LG + : gyönyörű telefon, nagy, kamera, illetve az hogy nincs elől gomb S5 + kamera, ujjlenyomatolvasó talán. Az S5 esetében nem sikerült elcsípnem egy olyan oldalt tesztet ahol hibát mondtak volna róla, van pár napom dönteni, az S5 kb 20 ezer forinttal drágább lenne, én a G3 felé húzok, de ott az állítólagos akadás, melegedés. Kérlek titeket, ha valamelyik telefonotok van, írjátok le nekem, hogy mi tetszik és mi nem tetszik benne, nem vagyok expert felhasználó, kamerázok a telefonommal és angry birdsözök, nem szeretem a nagy játékokat, maximum officera, netezésre, facebookra használnám még. Bár gondolom ezek elviszik a legújabb játékokat is ,de azért kíváncsiság sosem hátrány!

2015. máj. 24. 03:13
 1/8 kérdező.. ***** válasza:
Az s5 is melegedik és akad.Egyformán nem éri meg egyik sem.
2015. máj. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
S5. Ès az S5 csak akkor melegszik, ha 1-2 órát használod.
2015. máj. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
G3 jobb, az S5 fagyni fog nagyon hamar, ezt tapasztalatból írom.
2015. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon nehezen tudok dönteni, kinézetre azonnal venném az LG-t, de a Samsung tűnik megbízhatóbbnak :D Remélem írnak még páran :D
2015. máj. 24. 14:00
 5/8 kérdező.. ***** válasza:
A samsung minden csak nem megbízható.
2015. máj. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
G3 akad, mert a rendszere nem bírja meghajtani a kijelzot... S5-jot még nem hallottam rola, szoval inkább nem ajánlom... ha már ennyi pénzt rászánsz egy telefonra akkor inkább vegyél Z2/Z3-t jobban jársz
2015. máj. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Norbi658441 ***** válasza:
Nekem még S4-esem van,ugyebár az S5 elődje,és bátran mondom neked,hogy minden játékot elvisz,és nem akad.Még nem találkoztam olyannal,hogy lefagyott volna.Nálam csak akkor melegedett,ha komolyabb játékot játszottam rajta,filmnézés,facebook közben egy idő után elkezd egy kicsit langyosodni,de semmi több.
2015. máj. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kérdező.. ***** válasza:
Az s4 az valóban jó,de az s5 az el lett rontva.
2015. máj. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!