Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont szeretnék venni,...

Új telefont szeretnék venni, de nem vagyok kompetens a témában. Mit ajánlatok?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Sony Ericsson Live with Walkman telóm van, ezt szeretném már lecserélni egy sokkal jobbra. Szerencsés helyzetben vagyok, mert kb. 100-120 ezer forintot, ha nagyon meggyőző érvet kapok akár 10 ezrekkel többet is tudok költeni a készülékre. Eddig mindig csak hazai szolgáltatóknál vettem telefont, azt is kártyásan így a többi lehetőségről nem nagyon tudok semmit. Barmilyen márkára vevő volnék, bár az S6-nál korábbi Samsung Galaxyk kinézetre kicsit távol állnak tőlem, de számtalan szempont szólhat mellettük. Valaszaitok előre is köszönöm.
2015. máj. 24. 10:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, számos fontos infót kihagytam a leirásból. Bármilyen operációs rendszerre vevő vagyok, és a kijelzője lehetőleg minimum 4,5-ös legyen. A telefont használnám szinte mindenre (netezés, filmezés, játék, fényképezés, videózás, telefonálás, stb...) tehát gyakorlatilag mindenre. Jó lenne ha ezek mellett az akksija kibírna 1-1,5 napot.
2015. máj. 24. 10:50
 2/6 anonim ***** válasza:

Sony xperia z2; z3, z3c. Nagyon jó telefonok, jó minőség és tudás.


Lg g4; bár ez még drága, de az ár kis idő múlva lejjebb fog menni.


Iphone 5s- a mostani árával már megéri megvenni ezt is.


Nokia (microsoft) lumia 930; 1520. Ha nem zavar a wp kisebb alkalmazáskínálata (ami reméljük a w10-z változni fog) akkor nagyon jö választás. A droidnál stabilabb rendszer, valamint ezeknek a telefonoknak a kamerája is nagyon jó.


Xiaomi mi4- nagyon jó minőségű, és gyors telefon. Erre sem lehet panasz, bár még annyira nem ismert.


A samsung galaxy telefonok közül amit érdemes megvenni: Alpha (van egy hátránya, a gyenge akku), note4, s6/s6 edge. A többi mellett nem sok érv szól, nem rosszak, mert jó telefonokról van szó, de van jobb alternatíva ugyanannyi pénzért.


Huawei P8, vagy az ascend mate 7. Ezek is megérik.


HTC one M8; az a baj vele hogy a kamera felbontása kicsi, de maga a kamera jó, addig amíg nem akarsz nagyítani. One M9- ez is jó, de a sn 810 miatt vannak túlmelegedési gondjai, és m3d elég magas az ára is.

2015. máj. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Z2, Z3,.. G3, G4, ... Galaxy S6.
2015. máj. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2# ès 3#


"kijelzője lehetőleg minimum 4,5-ös legyen"

2015. máj. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Z2, Z3, Honor 6 én ezek közül válogatnék ha ennyiért akarnék telefont.
2015. máj. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4 mielőtt nekemestek, már írtam a válaszom mikor a kérdező a kommentet leírta, és mivel telefonról írtam, lassan haladtam, mert lefagyott (újjab ok, miért ne vegyél samsungot). De hányat írtam, ami nincs 4,5-ös? A szifon 5s, meg max a z3c (annak nem tudom hirtelen hanyas..)

(#1 vagyok)

2015. máj. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!