Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobil előleg rendeléskor a...

Mobil előleg rendeléskor a t-mobilnál?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy Sony Xperia Z3 at Tmobil tol és ugy rendeltem hogy kamatmentes részletre és 20k havidijjal. A probléma az lenne hogy azt irja a rendelésnél végig 0ft ír de azt is írja hogy minimum 50k ft mobil eloleget elkerhetnek , de bizonyos ugyfelektol eltekinthetnek ennek befizetésétől most ez mi? Nincs rá 50k ft hogy oda adjam nekik

2015. máj. 24. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól tartok ez nem a Tmobil ügyfélszolgálat, nem hiszem, itt bármilyen, akár Neked kedvező választ kapsz, hogy arra hivatkozhatsz a Tmobilnál...

Sokszor még az se igaz, amit telefonon mondanak..

2015. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:

Ezt olyan ügyfelektől szokták kérni, akik vagy új ügyfelek, vagy eddig lényegesen alacsonyabb havidíjat fizettek. Ezt az előleget viszont visszakapod teljes egészében úgy, hogy pl az első hónapokban csökkentik a számládat (akár úgy is, hogy pl 2 hónapig 0Ft-ot kell fizetned).


Mennyire tartod valószinűnek, hogy 2 évig minden hónapban be fogod tudni fizetni a 20k havidíjat+ a telefon törlesztőjét? Plusz átgondoltad, hogy olcsóbb díjcsomag nem lenne-e elég a telefonálási szokásaidhoz? Gyakorlatilag a két év alatt bármelyik másikkal jobban jössz ki, mint ezzel a korlátlad díjcsomaggal.

2015. máj. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én tudom fizetni ezt a havidijjat és a törlesztést is.

Viszont nekem csak az előleggel van bajom mert jelenleg nem állok ugy hogy kidobjak 50k.t , mivel még nem kaptam meg a fizetésem és nekem a mobil viszont most kellene sürgősen.

2015. máj. 24. 11:20
 4/5 anonim ***** válasza:
hát ez ilyen, és teljesen logikus, ahogyan a 2-es is leírta. mivel új előfizetésként nem ismernek, nincs rá garancia, hogy nem-e csak olcsón akarsz telefonhoz jutni, amit utána nem fizetsz. megvádolni nem tudnak, így marad a bebiztosítás.
2015. máj. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És ez minden szolgáltatónál igy van?
2015. máj. 24. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!