Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4-et érdemes még...

Iphone 4-et érdemes még használtan venni? A többi lent

Figyelt kérdés

Egy iPhone 4 16 gb-ost árulnak jófogáson 20 000-ért, állapota leírás szerint hibátlan, a képek alapján szintén.

Amúgy az iPhone-nál van olyan, hogy letilt valami miatt, vagy fizetni kell érte díjat, hogy használhassam a rendszert? Olvastam valahol ilyet, bocsi, hogyha hülye kérdés, csak nem volt még iPhonem, ezért ezekről nincs sok információm.



2015. máj. 24. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Butaságot olvastál valahol, nincs ilyen dolog.


Én egyébként nem vennék 4-es iphone-t, de még 4S-t sem már.

Egyrészt használt, régi, szóval az akkumulátora biztosan nem tökéletes már, hamar le fog merülni. Ezen kívül a mai alkalmazásokhoz, flancos weboldalakhoz gyengék, legalábbis a ram kevés bennük.

iPhone 5 alá semmiképp sem adnám.

2015. máj. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Iphone 5 jobb lenne, csak olyat már 50 ezertől kapni használtan normálisat, viszont lehet megérné azt kivárni.
2015. máj. 24. 12:48
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
5(!!!) éves telefonról van szó. szerintem ez már újonnan sem érné meg.
2015. máj. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2012 körüli csúcs telefonok is ilyen árban vannak. Én Xperia T-t vettem 18-ért.

[link]


Külsőre felső kategóriás telefon, és hardveresen is teszi a dolgát. Vagy néznék a helyedben egy használt 1-2 éves középkategóriás telefont.


De elgondolkoznék WP-s telefonban is, mert ott a leggyengébbeken is stabilan hasít a rendszer.

2015. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%

[link]


procija csak 1 magos, sebessége is csak 1 GHz-s, RAM-ja csak 512 MB, akksija csak 1420 mAh-s. ez már nagyon de nagyon nem éri meg.

2015. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
szerintem 2 éves telefonokat se vegyél már. akkor inkább vegyél egy mostani középkategóriásat. a Lumia 640 nagyon jó, igaz a kamerája elég gagyi. vagy ott van az androidos Motorola Moto G 2 4G
2015. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
de jó márka még a Sony, LG, Xiaomi, Nexus is
2015. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

kérdező: nekem is i4 van, 8gb-os, 5 éves

hibátlan, 6.1.3 van rajta, gyors, mindent tud

nyugodtan vedd meg, 20ért ez a legjobb telefon a piacon

2015. máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%

8)

6-os iosszel... És akkor mielőtt ész nélkül véded a védhetetlent, meg lepontozol mindenkit, képzeld magad a kérdező helyébe, akinek nemhogy az ios verziókról nincs fogalma, de még magukról az iphone-okról sincs. Vadásszon nagy nehezen össze egy régi ios-es 4-es iphone-t, aztán meg folyton csipogni fog neki mind a telefon, mind az itunes, hogy frissítsen de azonnal. Ő meg rányom, aztán vége a dalnak. Ha meg nem teszi meg, akkor az app store-ban fog belefutni egy csomó alkalmazásba, aminek 7-es vagy 8-as ios kell minimum, utána meg jön majd a kérdés ide, hogy na de miért nem megy a telefonon a sok alkalmazás. Vagy megnyit 3 böngésző fület, meg még 2 alkalmazást, aztán az egyikből be szeretne valamit másolni a böngésző egyik fülén megnyitott válaszboxba, de mire visszalépne oda, az egész weboldal újratöltődik, mert kevés volt a ram, a félig begépelt szövege meg eltűnik, kezdheti elölről. Vagy ha szimplán csak túl gyorsan gépel, erőforrásigényesebb alkalmazást használ, random kifagy. Csinálsz valami fontosat, de jön egy bejövő hívás, vagy sms, amire válaszolnál, aztán mikor visszatérnél az alkalmazásba, szintén újratölt az egész.

Jee, tényleg erre van szüksége egy friss iphone tulajnak, aki valószínűleg előtte csak csupa jót hallott ezekről a készülékekről?

Egyszerűen eljárt felettük az idő, 2-3 éve még szuperek voltak, de ma már nem azok.

2015. máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Erre voltam kíváncsi nagyjából, amit előttem hosszasan kifejtettek, mert volt már iPhone a kezemben, csak mivel nem voltam hosszútávú felhasználója, így nem ismerem ezeket a dolgait. Akkor ezek szerint egy régebbi verziójú iOS állandóan frissítésekért jelez, nem lehet normálisan használni?

Ettől féltem kicsit. Android annyiból alkalmasabb ilyen téren, hogy a play áruházban csak olyan alkalmazások jönnek, ami fut bármilyen android verzión, vagyis szinte majdnem mindig csak ilyenek, eddig sosem jelzett még sehol különösebben frissítésért.

Viszont iOS azért mégis stabilabb, vagyis eddig azt gondoltam róla, most ezek elbizonytalanítottak. Amennyit használtam iPhone-t meggyőzött a rendszere, a hosszútávú előnyei hátrányai viszont kérdésesek azért.

2015. máj. 26. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!