Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg hajik az iPhone 6?

Tényleg hajik az iPhone 6?

Figyelt kérdés
telefon vásárlás előtt állok, sokan ajánlották ezt a modellt, rákerestem googleban és minden második cikk valami hajlással kapcsolatos dolog. Ez igaz? a kisebbik, 4.7 hüvelyk-es iPhone 6-ról van szó, azt akarom megvenni, tényleg hajlik?

2015. máj. 24. 17:23
1 2
 1/14 anonim válasza:
46%
Nem. Az Iphoneok nem hajlanak.
2015. máj. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%

Ha a hátsó farmer zsebbe teszed és előre hajolsz akkor igen, meg fog hajlani. Nem annyire mint a 6plus, de valamennyire a sima 6 is megfog.

Szerintem gáz mert a többi csúcskategóriás telók, legyen az fém, nem hajlanak.


Arról nem beszélve hogy az iPhone specifikációja gyengébb mint egy Samsung vagy Sony-é, és még drágábbak is.


De persze a barátaid szemébe tuti menőbb leszel egy iPhone 6-al mint egy S5-el vagy Z3-al, hisz az iPhone drágább, és szerintük ami drágább az jobb. Kár hogy ez nem így van:D

2015. máj. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

gratulálok kedves utolsó :) valószínűleg ha a sanyi vagy a szarszung csinálna hasonló vékonyságú telefont aluminiumból, akkor ugyanúgy meghajlana, de mivel a műanyag olcsóbb ezért inkább azt használják... mellékesen valamelyik szarszung is elhajlott régebben :)

nekem sima iPhone 6-osom van december óta és SEMMI baja nincs az égvilágon :) vigyázok rá, úgyhogy a külseje tökéletes és az "elavult" hardvere is sok androidot megszégyenítő módon, akadásmentesen futat mindent. annyi eszem mondjuk van, hogy szűk gatyában (főleg üléskor) nem a zsebembe rakom a telefonom mert baja lesz, de szerintem ez alapvető


kedves kérdező! szerintem gondolkodj el azon, hogy vársz kb októberig! akkorra jön ki az új iPhone és valószínüleg jobb lesz mint a mostani generáció (hasonló áron) vagy a 6 és a 6plus lesz olcsóbb valamennyivel :)

2015. máj. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, igen nekem is ezt javasolták, várjam meg az új modellt, hogy majd esetleg valamennyivel leszállítja a mostaniak árát.
2015. máj. 24. 19:59
 5/14 anonim ***** válasza:

Én január közepén vettem az i6pluszt eddig nem hajlott meg

(kb április végén megjött hozzá a spigen tough armor tok szal most már szerintem nem is fog)


Viszont ha feszegeted/ ráülsz stb valszeg meg fog...


"Arról nem beszélve hogy az iPhone specifikációja gyengébb mint egy Samsung vagy Sony-é, és még drágábbak is. "


Ez az ami poén, mielőtt megvettem androidom volt én is ugy voltam vele minél jobb a proci annál jobb de ez hülyeség... ha szar a rendszer baszhatod a 999 magos 999 ghz-t ios jobban optimalizált ezért tök m1 ha nem maxos ugyan úgy megy lagg nélkül

2015. máj. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
Kedves 3-as! Csak, hogy tudd a galaxy s6 még vékonyabb is mint a szifon de érdekes módon nem hajlik. Meg azt megnézném, hogy az én kezemben meddig bírná egy ájfón. Jah és az utolsónak szólnék még: igaz nem a proci mindig a legfontosabb de az s6-ban emellett lpddr4-es memória, világbajnok kijelző meg persze rengeteg más hardveres ínyencség is helyet kapott. Az optimalizáltságról meg annyit hogy eny ezközre könnyebb optimalizálni mint több százra, de valahogy google-éknél mégis összehozták. No meg aki egy 30 ezres samuval hasonlítgatja a 240 ezres ájfónhatpluszt az sok intelligenciára vall(ez az utolsó nem mindenkinek szólt, találkoztam már olyannal, hogy valaki azért szidta a samsungot mert a használt galaxy ace nem èrte utol vadiúj szifonját).
2015. máj. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi minden választ, de ne térjünk el az eredeti kérdéstől, nem igazán érdekel se a sony se a samsung, egyik androidos csúcsgép sem. Most is iPhoneom van (4S), nekem nagyon bejött ez a rendszer. Csak nem igazán követtem nyomon az új készülékeket, még jó volt ez a 4S csak már a gombok rosszalkodnak. De ettől függetlenül köszönöm a tanácsokat és a segítséget. Tehát ha nem farzsebben hordom, és rakok rá egy strapabíró tokot, és esetleg kötök vele kompromisszumokat vagyis, pl kiveszem a zsebemből mielőtt leülök, akkor nem lesz baj.
2015. máj. 25. 12:19
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
Én tavaly októberbe vásároltam meg az első iPhone 6-om, azóta már volt öt másik is. Személy szerint mindig a zsebemben hordom és egyik sem hajlott meg. Illetve, ha meg is hajlana, akkor az Apple cseréli őket, amennyiben nem szándékos a rongálás. Sajnos sokkal gyakoribb, hogy elcsúszik az előlapi kamera, természetesen persze azt is cserélik, illetve szerintem viszonylag könnyek karcolódik a kijelző.
2015. máj. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Minden elhajlik ha erolteted. Ha meg normalisan hasznalod, akkor az iPhone sem hajlik jobban, mint barmelyik mas telefon. Az enyemnek semmi baja, pedig nem modnanam hogy nagyon figyelek ra hajlas szempontbol.
2015. máj. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8-as! Mit művelsz te a telefonokkal hogy már 6 i6-on vagy túl?
2015. máj. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!