Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miben jobbak az Érintőképernyő...

Miben jobbak az Érintőképernyős Telefonok, a hagyományos billentyűzetes modelleknél, a belső szoftveres funkciókat leszámítva?! Vélemények?

Figyelt kérdés
Praktikusságra szerintem nem azok, mivel 2 kézzel kell h megfogd,h tudd nyomogatni, míg a hagyományosat elég 1 kézzel nyomogatni is(tisztelet az ügyeskezű kivételeknek)... ráadásul, ha vmi baja van az új, divatos telónak, az 60%-ban tuti, hogy az érintőképernyővel van, és jópénzért cserélni kell.... szerintem nem praktikus, nem is olcsó... Szerintetek? Kiváncsi vagyok a véleményekre! bunkók kíméljenek! thx
2010. febr. 25. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
semmivel úgy szar ahogy van!
2010. febr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
nekem eddig billentyűs telefonom van, nemrég kaptam egy érintőset. Én maximálisan megvagyok elégedve vele, és én ajánlom az érintős telefont. Sokkal gyorsabban tudom kezelni mint a billentyűset. sms írás semmi perc alatt én nagyon szeretem.
2010. febr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
bocs nem van hanem volt:)
2010. febr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ok, és mégis hogy irsz vele gyorsabban sms-t?! én próbáltam szerintem nehezebb... nem kötöszködni akarok, csak érdekes... a billentyüzetesen, legalább volt t9 is. :)
2010. febr. 25. 21:41
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

a mostaniakban is van t9 :p

az s5230ban van t9 funkcio ugyis, hogyha elfekteted,ugye akkor kijön a qwerty billentyu,és ugy,de ennek kevés értelme van


am annyiban jobb,hogy képet/filmet nézni jobb rajta, rossz h keresésnél nincs billentyuzet,amivel oda tudnál ugrani

2010. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert pl. sokkal egyszerűbb a képernyőn nyomogatni meg gépelni, mint egy hagyományos telón, mert sokkal nagyobbak a billentyűk (főleg ha elfordítod oldalra), gyorsabban lehet javítani, nem kell újra végigpörgetni a betűket, ha elrontasz egyet, hanem csak törlés és már írod is a jót. Olyan, mint kb. a szgép billentyűezete. Másik nagy előny, hogy nem "kattog", ergó senki nem fog rád csúnyán nézni, ha előadáson/tanfolyamon/tárgyalás alatt/órán gépelsz és ugye a norműl telóknál hallatszik, ahogy benyomod őket, na az érintősnél nem.

Aztán, a nagyobb kezű embereknek is könnyebb szerintem érintősön, mert vagy van hozzá pl. stylus (cerka) vagy a már említett oldalra forgatás után nagyobbak lesznek a billentyűk. Meg oldalra döntve fogni és gépelni is kényelmesebb egyszerre, míg a hagyományosnál egy idő után azért tud görcsöt kapni az ember hüvelykujja...

2010. febr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ja csak ne felejtsd el vannak melós emberek is!

1 hét után a kis ékszer telefont kukába lehetne dobni úgy nézne ki!

én festő v.ok festékes a kezem hogy a f@szba fogjam meg?

egyszer a sajátom elromlott,elvittem a párom érintősét de a f@szom ki volt vele!

nekem nem jön be ennyi!

2010. febr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Semmi sem kötelező!!! KINEK A PAP, KINEK A PAPNÉ!!!
2010. febr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
van rajta t9 ezt nem tom honnan vetted h nincs...és nekem tényleg gyorsabb az sms írás...lehet csak te vagy béna:D
2010. febr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!