Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szemelyesen csereltem iphone...

Barabás Géza94 kérdése:

Szemelyesen csereltem iphone 4et icloud zaras. Mit tegyek? Tulaj Roman allampolgar magyar papirjai nincsenek. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Csere atveres szemelyesen facebook felfuggesztve telefont kinyomja

2015. máj. 25. 16:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Facebokon beszeltuk meg a cseret postan nem lehetet mert nincs lakcimkartyaja sz.igazolvanya magyar. Teljes neve megvan telefonszama es a varos neve ahol lakik pontos cimet nem tudok. Hivom kinyomja facebokjat torolte vqgy nem tudom mit csinalt vele. Szerintetek vissza kapom a telefonom h szemelyesen csereltuk el?
2015. máj. 25. 16:05
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem...
2015. máj. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kizárt.

Van egy lopott telefonod, ami levélnehezéknek megteszi...

2015. máj. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha záras, akkor az átvételnél tudhattad, hogy lopott (ne is vágj most értetlenkedő pofát) Most pedig azt várod, hogy lóhalálában cserélje vissza. Majd hülye lesz... Ide vezet a mohóság, kismókus.
2015. máj. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
gondolom, te sem magyar vagy...
2015. máj. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De igen Én Bp lakom ö meg vidéken, nem tudtam hogy lopott- vagy sem nekem ugy adta ide hogy csak apple id kell hozza kartyamat nm tudtam belerakni mert nem micro sim-em volt mostanaig. Se a rendorseg senki nem tudja visszaszerezni a birtokomban levo infokal sem?
2015. máj. 25. 17:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ezt benézted rendesen.

De fel nem fogom hogy lehet úgy személyesen elcserélni egy telefont, hogy nem látod működés közben.


Az icloud zárral nem tudsz mit kezdeni, pont az ilyen esetekre van, a rendőrségnél meg szerintem ezzel kiröhögnek.

Így jártál.

2015. máj. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de te voltál a hülye... gondolom mindenféle papír nélkül, ráadásul romántól? Hogy lehet valaki ekkora gyökér, hogy belemegy a cserébe? Legtöbb, amit tehetsz, hogy mész a rendőrségre, de szerintem ott is kiröhögnek...
2015. jún. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!