Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem vagyok magyar állampolgár...

Nem vagyok magyar állampolgár vehetek magyar SIM kártyát?

Figyelt kérdés
Amúgy még csak 17 vagyok és azt is jó lenne tudni hol a legolcsóbb..vagy melyiket éri meg a válaszokat köszönöm előre is :D csak sima SIM nem előfizetéses és mobil sem kell hozzá.
2009. jan. 6. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Feltöltőkártyásat vehetsz, ahhoz csak egy személyi kell, vagy megveheti valamelyik magyar barátod is.

Hogy melyik éri meg azt neked kell eldönteni, a szempontok: akiket hívni akarsz vagy akik téged hívnak melyik szolgáltatónál vannak, sms-t akarsz sokat küldeni vagy telefonálsz inkább. Az egyiknél ez a másiknál az egy kicsit olcsóbb vagy kedvezményes.

2009. jan. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, minden további nérkül. Prepaid-et még könnyebb is mint postpaid-et.


Íme egy link:


[link]


A másik két szolgáltató hasonló iratokat kér.


Az ár függ attól, hogy melyik napszakban akarod használni, mennyi időre, inkább téged hívnak vagy te hívsz, stb... A részletes adatokat megtalálod a szolgáltatók lapjain.

2009. jan. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!