Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb szerintetek? Az...

Melyik a jobb szerintetek? Az Android vagy a Windows Phone?

Figyelt kérdés
Az, hogy a WP-re nincs annyi app, csak egy béna kifogás, mert hamarosan jön a Windows 10, ami majd orvosolja a problémát.

2015. máj. 25. 16:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

honnan tudod, hogy orvosolni fogja? ez meg egy béna feltevés. annó, 8.0-nál ugyanezeket mondták, hogy húú, majd a 8.1 kijön, akkor drasztikusan megugrik a fejlesztők körében a népszerűsége...azóta sincs semmi.


látom ez a kérdés is csak egy ilyen hitvita indításának lenne jó.

az, hogy melyik a jobb teljesen szubjektív.

az is egy béna kifogás szokott lenni, hogy az android rossz. a stock rendszer van annyira stabil, mint a wp.


én teljesen más okból kerülném el az androidot, egyszerűen nem tetszik, de ha okosan használja az ember, egyik rendszer sem jobb a másiknál.

2015. máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
rengeteg alkalmazás van már így is WP-re. és még csak több lesz. az alapok, és nagyobb játékok mind megvannak WP-re is. aki meg játszani akar, az vegyen Ps-t, vagy Xbox-ot
2015. máj. 25. 16:55
 3/17 anonim ***** válasza:

A Win 10 annyiban javít ezen, hogy lesz minden Win platformon Store, illetve méginkább leegyszerűsíti a multiplatform fejlesztést mind Win-WP, mind WP-iOS/Droid között.

[link]

Viszont a részesedése továbbra is 5% alatti, szóval még kérdéses, hogy ez milyen látványos változást fog hozni.


Hát én nem használtam még WP-t. Az Android jobban mókolható, én emiatt szavaznék erre. Ha lenne jó ár/érték arányú Jolla OS telefon, esetleg tegyükfelhogy továbbfejlesztették volna az S^3 Bellet az utóbbi pár évben, akkor ezek közül választanék.

WP nem tudom felületre mennyire modolható, de én a felülete miatt nem választanám. Erőltetnek egy koncepciót, de engem még az is zavar, ha egy ikon vagy gomb nem a nekem tetsző helyen van és nem esztétikus minden számomra.

2015. máj. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
állítólag lehet rendezni a csempéket
2015. máj. 25. 17:03
 5/17 anonim ***** válasza:

nem allitolag hanem tenyleg lehet.


Ez amugy valoban hitvita.

2015. máj. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Azt tudom, hogy a gyárilag mit lehet testre szabni.

Egyébként ha valaki teljesen elégedett a felülettel, akkor ez nem hátrány, lehet hogy nekem is megtetszene, ha egy Nokia 930-at hozzámvágnának egy hétre.

Én arra gondolok, hogy ha valami kisebb dolog nem tetszik, akkor nem biztos hogy olyan egyszerű áthidalni, mint droidnál.

2015. máj. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 nokia 3110c válasza:

nekem Nokia lumia 630 as telóm van!!

és már rengeteg játék van rá ( asphalt 8 airbone). Ezen Windows 10 van.

és igen a Nokia Windows phoneok sokkal jobbak mert nem fagy le mint az android. én csak tudom nert nekem 2 androidosom is volt de ahogy megkaptam a Nokiát azonnal repült ki a kukába.

2015. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
real racing 3 sokkal szebb és jobb, mint az asphalt 8...mégse képesek kiadni...pedig már hány éve kinn van iOS-en és androidon...:D
2015. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 nokia 3110c válasza:
igen de jófejvagy
2015. jún. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
A Windows 10 orvosolni fog néhány problémát, de nem fog hirtelen +40% piaci részesedést hozni csak úgy. Az android és az iOS sokkal nagyobb múlttal, tapasztalattal rendelkezik mint a WP és ez meg is látszik a piaci részesedés eloszlásában. Másrészt a W10 még nem jött ki, még nem bizonyított, nem tudjuk biztosan hogy milyen. Sok idő kell mire egy op rendszer tényleg kiforrottnak tekinthető és bárhogy is nézem a Windos mobiltelefon op rendszere még nem az. Lehet, hogy W10 már sokkal jobb lesz mint elődei, de legyünk reálisak, nem valószínű hogy egy frissítéssel meg fogja váltani a világot a W10. 2015 első negyedévében az androidnak 78%, a Windows Phonenak 2.7% volt a piaci részesedése ami nem véletlen, az emberek nem vesznek meg valamit amit nem tartanak jónak. Ha viszont a W10 tényleg megváltaná a telefonvilágot és tényleg orvosolná a Windows Phone összes hiányosságait, még úgy is évek fognak kelleni mire jelentős változás történjen a piacon.
2015. jún. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!