Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb szerintetek? Az...

Melyik a jobb szerintetek? Az Android vagy a Windows Phone?

Figyelt kérdés
Az, hogy a WP-re nincs annyi app, csak egy béna kifogás, mert hamarosan jön a Windows 10, ami majd orvosolja a problémát.

2015. máj. 25. 16:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Namost a piaci reszarany tenyleg erdekes dolog, de engem mint felhasznalot igazabol nem erdekel.


Az hogy a WP ne lenne kiforrva meg vitatnam. En szemely szerint tobb mint egy eve hasznalom es semmi gondom nincs vele az egvilagon. Olvasok neha dolgokat az androidrol, hogy egy ido utan belassul meg nem lehet felvenni a hivasokat meg ilyenek, na ez nincs WP-n.


Hogy nincs rajta annyi jatek vagy applikacio az engem nem izgat, egyreszt nem jatszok telefonon, masreszt ami nekem kellett az megvan.

2015. jún. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

1. aki játszani akar, az vegyen gépet, Xboxot vagy PS-t.

2. Sokan megveszik az androidot, mert azt gondolják róla, hogy hú de jó meg ez a menő, aztán amikor pár hét múlva kezdi a laggolást, már nem is gondolják annyira jónak (mint ahogy én is)

2015. jún. 3. 13:54
 13/17 anonim ***** válasza:

#10

Egyrészt WP csupán 2-3 évvel csúszott csak a másik két rendszer megjelenésétől, másrészt meg Windows Mobile már vagy 15 éve ott volt a PDA-kra, érintős telefonokra, ami szintén Windows NT kernelre épülő rendszer volt, előtte meg még ott volt a Windows CE is, szóval nem mondhatod azt, hogy sokkal nagyobb múlttal rendelkezik a másik két rendszer.

#12

Ezt az érvelést meg hagyjuk már, hogy az Android szr, mert fagy. Gyakoribbak a hibák (bár WP fronton is akadnak bőven), de a kezdeti készülékekhez képest Jelly Bean óta már elég stablinak mondható a rendszer. Egyszer fogj a kezedbe egy Motorola Moto, vagy egy Nexus készüléket. Az okoz általában problémákat, hogy hanyag a gyártó, és nem javítja tisztességesen a bugokat, nincs két évnyi support (frissítés) az alsóházban.

2015. jún. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
hidd el, használtam én már csúcskategóriás telfonokat is, például akkoriban a Samsung Galaxy S3-at
2015. jún. 3. 16:15
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha Samsungot használtá akkor már minden világos.
2015. jún. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
de egyébként miért rossz a samsung? (szerintem se jó)
2015. jún. 4. 13:59
 17/17 A kérdező kommentje:
Lumia 535 lett, nagyon jó, csak a hátlap szörnyű
2015. jún. 16. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!