Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilnetet használhatok...

Milyen mobilnetet használhatok a telefonomon? (feltöltőset, lehetőleg hűség nélkül)

Figyelt kérdés
Szegedre fogok nemsokára bejárni dolgozni és gondoltam jól jönne a telefonra valami mobilnet. Eddig elvoltam itthon a WiFi-vel, de utazás közben se ártana, meg ott is ha véletlen valamit meg kell nézni. Milyen hűség nélküli mobilnetet tudnék használni amit csak feltöltök és lehasználom? Melyik szolgáltatónál vannak ilyen "turista" csomagok? Legtöbb USB modemes, de nekem a telefonra kell csak a SIM-re, amin beszélek is.
2010. febr. 26. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem Relax Net M csomagom van a T-Mobile-nál, de van feltöltő kártyás változatban is.
2010. febr. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem Vodás vitamax feltöltős netem van. Ezt egy smssel tudom megrendelni és 2 perc múlva van net a telón. A kis csomag 1500 Ft egy hónapra ,és ezért 100 Mb -ot adnak,a megrendelő sms elküldésekor a pénzt a kártyán lévő egyenlegből levonják. A közepes az 3000Ft/ 1 Gb/hó. A lemondása bármikor egy smssel elintézhető.Két éve használom probléma nélkül.Ha valamit nem írtam,kérdezz nyugodtan.
2010. febr. 26. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, a Vodafonos jól hangzik. Az a kérdésem hogy miért kell lemondani? Nem csak elfogy és kész? Az adott adatmennyiséget 30 napig tudod elhasznáni?
2010. febr. 26. 05:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Jogos a kérdés .Azért kell lemondani ha már nincs rá szükség,mert különben minden hónapban megújítja a gépük a netedet. De ha neked hónapokon keresztül szükséged van a netre akkor semmi gond, semmi teendő, automatikusan meghosszabbodik .

Igen 30 napig használható fel a befizetett /pl 100 Mb/és túllépni nem enged,ebből következik,hogy plusz költséget nem generál.

2010. febr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
sztem nyugottan használj mini operát vagy a telefonod sajátfejlesztésü net-jét
2010. márc. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló úr isten -.-
2010. márc. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!