Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A lent felsorolt telefonok...

Vivi2014 kérdése:

A lent felsorolt telefonok közül melyiket a leginkább érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék venni kinéztem néhányat csak nem tudom melyiket lenne érdemes megvenni, olyat szeretnék aminek szép képet csinál az elöl kamerája és lehetőleg a hátsó is,nagy legyen a belső memóriája minimum: 8 Gb és ha értesítés jön akkor legyen fényjelzése, és persze modernebb legyen a telefon mint a mostani telefonom (xperia m) . A telefonok amiket néztem :Samsung Galaxy Grand Prime, Samsung Galaxy Core Prime, Sony Xperia E4g, Sony Xperia M2. A válaszokat előre is köszönöm !!

2015. máj. 26. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Windows Phone is játszik? Mert akkor 735 (WP 10 támogatni fogja az értesítő LED-et.)
2015. máj. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak Androidosat szeretnék !!
2015. máj. 26. 17:00
 3/7 anonim ***** válasza:

és miért?

sokkal kevesebbszer fagy le mint az android (ha egyáltalán néhanapján lefagy.) sokkal stabilabb, gyorsabb, nem laggol. és sokkal tovább vannak támogatva, mint az androidos készülékek.

Samsungot semmiképp se vegyél, mert tele van szeméttel (nagyon tud ám laggolni, és ezt tapasztalatból mondom, mert már több samsungom is volt. főleg ezek az alsókategóriások tudnak szaggatni.)

de egyébként a sony jó márka, csak nem valami sokáig vannak támogatva. a legjobb ezek közül az M2. de jó teelfon még a Motorola Moto E 2015 vagy kicsit drágábban a Motorola Moto G 2. stock android van rajtuk és sokáig vannak támogatva, és nagyon gyorsak.

2015. máj. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert csak az Androidos készülékeket szeretem és a fent felsoroltak közül szeretnék választani !!!!
2015. máj. 26. 17:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is Motorolát ajánlok,ha androidos kell. A Moto E 2015 sztem az egyik legjobb,mert tényleg sokáig vannak támogatva és alsó kategóriához képest nem rosszak (jobbak mint más gyártók telefonjai ilyen árban). Vagy ahogy az előttem szóló is mondta, a Moto G is hasonlóan jó.
2015. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A felsoroltak közül, pedig én az M2-t venném.
2015. máj. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a valaszt !!!
2015. máj. 27. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!