Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érintőképernyő csere házilag?

Érintőképernyő csere házilag?

Figyelt kérdés
Lumia 625-ről lenne szó és ebay-en rendelnék érintőpanelt meg a hozzá való szerszámokat. Mennyire lehetséges ezt otthon kicserélni? Már találtam videókat róla, ott nem tűnik bonyolultnak. Csak nem tudom mennyire a ragasztott rész szétszedni. És az új panelen már rajta lesz a ragasztó vagy azt hogy rögzítem?

#lúmia #érintőképetnyő
2015. máj. 26. 17:53
 1/5 savanyújóska ***** válasza:
Nem lesz rajta, azt neked kell szerezni. Plusz nem TŰNIK bonyolultnak, de a hőlégfúvó nem játék, plusz nagyon könnyű kis bizbaszokat letörni, amiket utána tuti nem fogsz visszaragasztani, de cserébe rosszul néz ki/nem lehet miatta rendesen összerakni a telefont.
2015. máj. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ilyen ragasztót hol tudok venni vagy milyen boltban keressek?
2015. máj. 31. 13:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Én rendeltem ebay-ről olyan embernek, aki cserél kijelzőt, viszont ragasztó nem kellett neki. Idáig sikeresen cserélt, viszont ha úgy nézzük, akkor ezzel foglalkozik, szóval nem az első ilyen cseréje volt.
2015. jún. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor volt rajta ragasztó alapbol, vagy hogy?
2015. jún. 3. 20:59
 5/5 savanyújóska ***** válasza:
Nem, valószínűleg, ha ezzel foglalkozik, akkor az ilyen fogyóeszközből neki is van készlete. Szerintem ebayen érdemes keresni ragasztót is, digitizer glue, vagy valami hasonló néven futhat.
2015. jún. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!