Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok olyan kb 60-70 ezer ft...

Tudtok olyan kb 60-70 ezer ft alatti telefonokat amik remekek zenehallgatásra és viszonylag sokáig bírják a gyűrődést nem fizikai értelemben tehát akár évekig is kitartanak?

Figyelt kérdés
Köszi!

2015. máj. 26. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mik az elvárásaid, de egy iPhone 5-öt már ki lehet fogni 70 ezer forint körül és szerintem még 2-3 évet biztos kibír. :)
2015. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi de nem szeretnék iphonet:D az se baj ha 30ezer a teló esetleg más ötlet?
2015. máj. 26. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:
lumia 535 :p megkapja a win10et is es hidd el sokaig fogja birni :p a szervizhalozat is kivalo esetleges gubanc eseten... es mindenfele fulessel kompatibilis 30e korul van szolgaltatonal, nem fagy nem akad, porog, gyors telefon, erre a celra tokeletes :D nehogy androidosat vegyel olcson mert azok meeg zenehallgatasra se jok, de meg telefonalasra se... :D
2015. máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lumia 735
2015. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kvadrát válasza:
Alcatel One Touch. [link] Nekem ilyen telefonom van, egy micro SD memóriát beletettem, van zene, kamera, rádió, diktafon, nincs elcseszett operációs rendszer, és négy napig bírja egy töltéssel. 3600 forint.
2015. máj. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!