Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudom, hogy elég hülye kérdés,...

Tudom, hogy elég hülye kérdés, de nem találtam róla információt. Venni szeretnék egy Samsung Galaxy Grand Prime. Van benne giroszkóp? Légyszíves választ kérek minnél hamarabb.

Figyelt kérdés

2015. máj. 26. 19:11
 1/5 anonim válasza:
Van benne.
2015. máj. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne vegyel ilyet mert megfogod banni hamar
2015. máj. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ok köszi mind a kettőtöknek.de hogy értetted hogy meg fogom bánni?és mégegyszer köszi a gyors válaszokat:D
2015. máj. 27. 15:18
 4/5 anonim ***** válasza:
mert tele van pakolva a gyari rendszer minden hulladekkal a samsung telefonok, es a gyarto altal elcseszett rendszerek megolik az ilyen gyengecske telefonokat hamar... akad,fagy,ujraindul stb... olyan telefont erdemes venni amin stock android van teljesen, ilyen arban motorola moto e 2015 a legjobb valasztas, azzal nem lesz ilyen bajod jodarabig, ne ragaszkodj a samsunghoz.. hiaba ismert marka.. de nem igazan jo ilyen arkategoriaban
2015. máj. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jó köszi!de volt már samsung telefonom,és meg tudok küzködni vele.amúgy kösz a gyors válaszokat megint!
2015. máj. 28. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!