Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont akarok venni de...

Új telefont akarok venni de nem tudom milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Jelenleg a nokia lumia 635 re gondoltam

tudnátok tippeket vagy tapasztalatokat mondani a telfonról ?



2015. máj. 26. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Sony Xperia E4 van nekem 1 hónapja, az egyik LEGJOBB telefon.

Bátyámna, sok ismerősömnek is Sony telója van, ráadásul a Telenor-nál az ügyintéző is megerősítette, hogy nagyon sok pozitív visszajelzés érkezik a Japán gyártó termékeiről.

Igaz, az E4 procija kicsit gyenge teljesítnményű, ha képet nagyítasz, a kép elmosódik, nem a legtisztább, egyes videók szaggatva mennek (de nem vészesen)...

Ennyi kis apró hibája van az E4-nek, de attól nem bántam meg, hogy megvettem! :)

Ha 10-es skálán értékelnék, a hibák miatt 8-ast adnék rá.

Attól még nagyon faszául működik, nem fagy le, nem indul újra magától, viszonylag gyorsan futnak az alkalmazások. :)

Úgyhogy én azt mondom, vegyél SONY-t!!! :)

2015. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a Lumia mellett állnék,volt már sok Wp telefon a kezemben és az egyik sem akadozott,persze Wp 7-től feljebb.Jó kis telefonok,főleg hogy ha kijön a Win10 sokkal több lesz rá az alkalmazás is.
2015. máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
+1 a lumianak, az elozo hozzaszolo mindent elmondott :)
2015. máj. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kérdező.. ***** válasza:
Lumia
2015. máj. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne lumia. Xperia E4 vagy E4G jobb
2015. máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!