Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miféle hívás lehet ez?

Miféle hívás lehet ez?

Figyelt kérdés
Időnként nagyon furcsa telefonszámokról jönnek hívások... +440 illetve ma pl: +1000000000-ról. Ezeket jelezte ki a telefonom, mint hívót. Nem vettem fel,sőt a piros gombot, az elutasítást nyomtam meg. Eddig ilyen furcsa számokat egyből hozzá is adtam a tiltólistához, de az már meg is telt, nem tudok többet hozzárendelni. Milyen hívások lehetnek ezek, honnan jönnek, milyen céllal? Ki tud ezekről valamit? Gondolom, egyáltalán nem valami tisztességes hátsó szándékú hívások lehetnek...

2015. máj. 27. 10:05
 1/5 Tengor ***** válasza:
Arra játszanak, hogy visszahívod őket. A visszahívással feliratkozol egy emelt díjas szolgáltatásra és már csökken az egyenleged vagy nő a számlád.
2015. máj. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Engem +235-ös számról hívtak kétszer, persze nem vettem fel hanem rögtön ment a tiltólistára. Mást sajnos nem lehet csinálni ezekkel. Arra mennek, hogy visszahívd aztán fizetheted a brutális számlát. Ha megtelt a lista törölj ki párat a korábbiakból és reménykedj, hogy onnan nem próbálkoznak többet.
2015. máj. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz olyan hívásokkal, akikről nem tudod, kik is ők.
2015. máj. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
erről már született egy két cikk is.
2015. máj. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, gondoltam, hogy ez is egy újabb kifosztási forma...
2015. máj. 31. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!