Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Varjam meg az iphone 6s-t...

Varjam meg az iphone 6s-t vagy vegyek iphone 6-ot?

Figyelt kérdés
szerintetek megeri megvarni az s-t?

2015. máj. 27. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Na én is pont ezen dilemmázok :D mondjuk az biztos, hogyha kijön a 6s, akkor a sima 6-nak le fog menni az ára. A kérdés h mennyivel lesz jobb, fejlettebb a 6s???
2015. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kérdező.. ***** válasza:
Most már várj a 6s-re mert sokkal jobb lesz.2Gb ram,13Mpx kamera stb.
2015. máj. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

attól függ, mid van most. én egy 5S-el is vígan elvagyok már egy jóideje...szerintem teljesen mind1, melyiket veszed, átlag használatra 5S-től kezdve ugyanaz lesz az érzés. a kényelmi funkciók esetleg bővülhetnek majd az iOS 9-el, én azt esetleg meg merném kockáztatni, hogy van, amit kifejezetten csak az új iPhone fog majd megkapni, de egyenlőre még nem érdemes találgatni, lehet, hogy semmivel sem lesz jobb, csak kap egy izmosabb hardvert, meg 1-2 kisebb finomítást, fejlesztést.

az is lehet, hogy a 6-ban végre nagyjából normálisan megcsinált akksit az újban alulméretezik...sose lehet tudni :D

2015. máj. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez lenne az első iPhone-om. Szerintetek akkor várjam meg a 6s-t?? Előreláthatólag mennyivel lesz jobb, mint a sima 6?
2015. máj. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
En is ezen dilemmaztam. Szerintem nem erdemes mostmar 6ot venni,megvarom a 6s-t.
2015. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Milyen tragédiába vagytok.xD
2015. jún. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp várd meg a 6s-t ha az nem hoz olyan nagy mértékű változásokat (számodra) akkor meg jól jársz mert a sima iphone6 nak lejjebb megy az ára.


De szerintem jó lesz az a i6s.

2015. júl. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

remélem egyszer nekem is lesz ilyen problémám :''D

egyébként várd meg.

2015. aug. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!