Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Lumia 535 jó telefon? Nem...

A Lumia 535 jó telefon? Nem gagyi, amiért csak belépőkategóriás? Nem lassú? Szokott laggolni, akadozni, netán lefagyni?

Figyelt kérdés
Eddig tetszett, de amint megláttam hogy csak belépőkategóriás, kicsit megriadtam.

2015. máj. 27. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol láttad, hogy belépőkategóriás, de az anyaghasználatán kívül kb. semmi más nem kifogásolható. Funkcionalitásban bőven hoz sok extrát, nem akadozik, nem laggol, nem fagy. Az egyik legnépszerűbb árkategóriájában - nem véletlenül.
2015. máj. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az azért túlzás, hogy csak az anyaghasználat utal a belépőszintre. valóban, ahogy írtad, inkább az a pontosabb. kategóriájában jóval többet nyújt, mint más, mondjuk androidos telefonok, de ettől sajnos ugyanúgy meg tud akadni, lefagyni is, ez persze nem gyakori, de én rengetegszer találkoztam már az elmúlt időben a 735-ösömön is, facebook alkalmazásban írtam volna ki egy bejegyzést, és a telefont újraindította...


ezzel persze nem azt mondom, hogy az 535 nem jó. valójában ennyi pénzért ha nem vársz el tőle olyan különleges igényeket, akkor porig alázza a legtöbb hasonló árú telefont.

2015. máj. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem 535om van... ennyi penzert nem nagyon talalsz jobb telefont maximum egy moto e 2015ot... nekem nagyon bejott, egyszer sem fagyott le vagy akadt be eddig, kb 2x indult ujra eddig amikor nem tetszett neki h tul sok alkalmazast nyitottam meg, bar ez lehet hogy azert tortent mert insiderrel felraktam az update2t, de a hivatalos szolgaltato altal kiadott rendszerrel semmi problema nem volt. izmosabb jatekoknal vannak kisebb laggok, de meeg az asphalt 8 is jatszhato rajta teljesen. Nem bantam meg egyaltalan hogy ezt vettem meg. Egyaltalan nem erezni rajta hogy belepokategorias telefon, sot... rengeteg androidos telefont alaz a kozepkategoriabol is. Kamera szep kepeket keszit, az elolapi is tokeletes szelfizesre. A mattfekete hatlap miatt pedig egyaltalan nem kelt gagyi hatast. kb ennyi
2015. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megkaptam nagyon jó, imádom! kijelzőjének semmi baja, csak a hátlap gagyi
2015. jún. 16. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!