Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az A-GPS mennyiben különbözik...

Az A-GPS mennyiben különbözik a "sima" telefonba épített GPS-től?

Figyelt kérdés
Az én telefonomban A-GPS van. Az érdekelne, hogy mi a különbség a két rendszer között? Esetleg tapasztalatok A_GPS-s telefonokkal! A válaszokat előre is köszönöm!
2010. febr. 26. 13:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az hogy zárt helyen is működik, de nagyon pontatlanul. A sime gps csak szabadban működik, vagy külső antennával esetleg zárt helyen is. Az én agps-es mobilom pontos kocsiban is.
2010. febr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ! Az én telefonomban lévő A-GPS sehogy sem akar működni, próbáltam szobában és szabad ég alatt is, csak keres, de nem talál... Ennek mi lehet az oka?Valahol azt is be kellene állítanom? Igazából zsír új a telefon, és még csak ismerkedem vele... Köszönöm a segítséget!
2010. febr. 26. 14:34
 3/15 anonim ***** válasza:
Vodafone-os Nokia 5230?
2010. febr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Pannonos 3710 Fold... De a készülék alapból független.
2010. febr. 26. 15:00
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem SE W715. Elsőre majdnem egy óra kellett neki hogy gps jelet találjon de most már percek sem.
2010. febr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor most elindítom a keresést én is, és hagyom ameddig csak kell (max este 7-ig). Úgy gondolom, ha addig nincs változás, akkor valami gond lehet vele (vagy velem :D)! Köszi a választ!
2010. febr. 26. 15:29
 7/15 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi... :S
2010. febr. 26. 16:18
 8/15 anonim ***** válasza:

Szabadban próbáld először mindenképp!

Amúgy ez a GPS szolgáltatás ingyenes, igaz? Nem neten működik?!

2010. febr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha a Google maps-szel használod akkor az adatforgalom után fizetned kell, hacsak nincs mobilinternet-előfizetésed.
2010. febr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Na, zsír, csak megtalált. Kiraktam az ablakba, és összeszedte magát a kicsike! Akkor meg is oldódott a dolog. A saját térképét használja, még arra leszek kíváncsi, hogy sebességet és megtett utat hogyan lehet vele mérni? Ezekre mennyire jók a java-s alkalmazások? Köszönöm mindenkinek a segítséget!!! :D
2010. febr. 26. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!