Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomos sim kártyám van,...

Telekomos sim kártyám van, miért van az hogy ha hívnak, csak kettőt csörög a telefonom és utána kisípol másoknak? Én is felhívtam már a mobilom, és tényleg csak kettőt csörög.

Figyelt kérdés
Már lemondtam a hangposta szolgáltatást is, azt hittem az megoldást hoz, de ugyan úgy kettő csörgés maradt. Mindig mindenkit vissza kell hívnom, mert nagyon ritka, ha két csörgés után feltudom kapni a mobilom. Ez készülék vagy sim kártya probléma?Hogy lehetne átállítani?

2015. máj. 28. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát tedd át a Sim- et másik telefonba és már meg is tudod melyik a rossz.
2015. máj. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is szerettem volna, de sajna páromnak micro simkártya való a telójába, más családtagom meg 20-as, így nem tudom bele tenni kipróbálni...:-/
2015. máj. 28. 10:46
 3/3 Neuhauser László ***** válasza:
Magát a hívásátirányítást tiltsd le a készülékedben
2015. szept. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!