Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? (több...

Milyen telefont vegyek? (több lent)

Figyelt kérdés

Már teljesen bizonytalan vagyok benne hogy milyen telefont vegyek. Van aki azt mondja hogy wp-t van aki azt mondja androidot. van aki azt mondja hogy az android trá*ya, van aki azt mondja a wp az .!? Akkor most melyik? indok? (nincs pénzem iOS-ra) ÉS melyik termék (gyárto/típus)max: 60k

2-3 évet jo lenne ha birna :D ha ez lehetséges egyáltalán androidos ill wp-s telonál



2015. máj. 28. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnéd, hogy 2-3 évig bírja akkor WP-t vegyél. Az android ilyen árkategóriában fél éven belül biztosan elkezd majd laggolni.

én ezek közül választanék:

Lumia 830: [link]

Lumia 735 vagy 730: [link]

vagy Lumia 640: [link]

2015. máj. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki más, mindenkinek mások az értékei..akinek a wp jött be jobban, mint az android, az természetesen a wp-t mondja, a wp-t részesíti előnyben, ellenben azzal, akinek az android jött be jobban, mint a wp, az pedig az androidot fogja előnyben részesíteni...


Ahány ember, annyi vélemény.

Nincs két, egyforma ember, sem két, egyforma telefon.

Lehet, hogy droidból pont egy olyat fogsz ki, ami gond nélkül kiszolgál 3 évig, de az is lehet, hogy pont egy olyat, ami már a 2. hónap után a végét járja..ugyan ez windows alapú telefonnál...


Én speciel wp párti vagyok, mert nekem az vált be jobban.

Win 8at használok telefonon, win 8at használok gépen, win 8at használunk suliban..ez lett nálam a befutó.

2015. máj. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én használtam másfél évig wp-t és amdroidot használok mos, meg előtte is mindig android volt. A wp az elején nagyon tetszett, gyors volt gördülékeny stb... De eltelt fél év elkezdett ujraindulni napi kétszer és nem csak az enyém! A barátomnak is ugyanúgy újraindult napiszinten. Egyébként ha ez nem lett volna egész jó lenne a wp de engem nagyon idegesített az újraindulgatása és a szervizben sem tettek semmit. Az android valahogy élettel telibb az ember úgy érzi egésznap nyomkodni akarja :D a wp kicsit unalmasabb. Én androidra szavazok de ha valaki garantálná nekem hogy a wp már stabilabb mint volt és nem indul folytom újra akkor lehet választanám megint azt.
2015. máj. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
attol fugg mi futott rajta, mar johetett egy csomo update azota amiota hasznaltatok. Nekem egyszer sem indult ujra eddig a telefonom, win8.1 update2vel. En is a windows phonet es konkretan a 640et ajanlanam neked, ez biztos hogy hosszu ideig tamogatva lesz es nem hagy majd cserben.
2015. máj. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A lumia 640-ben van offline gps?
2015. máj. 28. 22:39
 6/11 anonim ***** válasza:

Nincs tökéletes rendszer, mindkettőnek megvannak a hibái.


Droid:

-érteni kell hozzá és nem lehet összevissza telepítgetni, mert akkor tényleg belassul fél év után

-van, hogy a frissítések nagyon rosszak, hibásan települnek rá az előző rendszerre, ilyenkor szükséges egy factory reset

-Különböző gyártók belepakolják a szemetüket, amit csak roottal lehet kiirtani

(az utolsó 2 hibát könnyedén kivédheted azzal, ha nexust veszel)


WP

-Kevés lehetőség

-Kevés alkalmazás

-(Szerintem) ronda felhasználói felület


Én az Androidot ajánlanám, de ha 60k a limit, akkor lehet jobban jársz a wp-vel. Igazán jó droidos telók 100któl vannak, hacsak nem használtan veszed.

2015. máj. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
van persze offline gps is, csak le kell tolteni a terkepet is egyertelmuen. a gyari gps is nagyon kiraly rajta
2015. máj. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#3: velem ezt az android szokta csinálni...
2015. máj. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#6: neked biztos nem volt még soha wp-d...
2015. máj. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a tesómnak egy felső kategóriás Samsungja van, de még az is szokott ám csinálni érdekes dolgokat.
2015. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!