Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok ajánlani telefont...

Tudnátok ajánlani telefont hosszútávra?

Figyelt kérdés

Szeretnék olyan telefont, ami legalább még 4 évig kibírja úgy, hogy nem fagy szanaszét és használható marad.

Sajnos az erre szánt összeg csak 100 ezer ft. Már több hónapja ezen agyalok és fogalmamsincs melyik telefon lenne a megfelelő.


2015. máj. 28. 23:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
WP vagy android?
2015. máj. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 savanyújóska ***** válasza:
XPERIA Z2, és kb. a vele egyidős akkori csúcstelefonok között nézz szét, illetve ha nem idegenkedsz tőle, akkor esetleg dzsunkafont is érdemes lehet számításba venni (Huawei Ascend P6/P7, OnePlus One, esetleg még meredekebb darabok). Egyébként ez a 100 000 kb. aza kategória amiből már pont lehet ilyet venni, sőt, szerintem többet nem is nagyon éri meg, én csak azért fizettem 113-at a sajátomért, mert nem a legolcsóbb helyen vettem, hanem ahol többé-kevésbé pozitívak voltak a visszajelzések.
2015. máj. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igazából a Sony Xperia Z2-n agyalok most a legjobban, lehet az lesz, de még várom a tanácsokat. Igazából mindegy, hogy android, ios, vagy win, csak bírja az éveket :)
2015. máj. 28. 23:37
 4/20 anonim ***** válasza:
a sony,samsung pont nem alljak meg a helyuket hosszutavon az a baj... nexus 5ot is lesd meg esetleg
2015. máj. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
vagy a lumia 930at
2015. máj. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 savanyújóska ***** válasza:
Nexus 5 vs Z2-n gondolkoztam én is, és én a Z2 mellett döntöttem. (Gyakorlatilag maximum pár hónap terméktámogatást bukok rajta, viszont hardveresem erősebb.) Másik, hogy nem kéne így márka szerint általánosítani, mi alapján jött ki a Sony, Samsung? Ezzel az erővel LG, Huawei is lehetne, és akkor Nexus 5 is kiesik...
2015. máj. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 kérdező.. ***** válasza:
Szerintem nexus 5.Azért nem lehet összehasonlítani a kettőt.A nexus 5 rohadt gyors még mindig a 2015-ös csúcstelók sebességét hozza.Pláne hogy tovább is lesz támogatva.Mire a Z2-re kijönne az Android M addigra a nexus 5-n már fél éve rajta lesz.
2015. máj. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Egy éve van egy szolgálati Z1-em, és tíz hónapja van saját LG G2-m..


magánügy, de a G2 jobban a szívemhez nőtt, de a kérdésedre válaszolva, a G2 talán jobban bírja a strapát, 5.2-es kijelző, duplakopp, és hátsó kezelőgombok..baromijó kamerák..jó, a Sony talán picivel jobb kameával előz, de ezek bírják pár évig.


csak ne akard főzni, meg egyéb okossággal frissíteni... a gyári a legjobb.


javaslatom: LG G2 32 Gb..és fehér...egy csoda.

...aztán ha ez nem tetszik, akkor Samsung S5, vagy Sony Z1

a Z1-nek előnye a dokkoló, baromi praktikus..

az S5 álomszép...


nos? segítettem?

2015. máj. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nexus 5, OnePlus One, Moto X, Lumia 930 kozott gondolkoznek en hasonlo helyzetben, de az biztos hogy semmikepp sem 4 evre terveznek. Sajnos manapsag az mar sok egy csucskeszuleknek is.
2015. máj. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
androidos nem hinném, hogy bírná 4 évig... én a Lumia 930-at ajánlom
2015. jún. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!