Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan problémám van hogy ma...

Olyan problémám van hogy ma leejtettem a telefonom és azóta ha fényképezek össze vissza keveri a képeket szóval nincs időrendben hogyan tudom visszaállítani hogy idő szerint mutassa őket?

Figyelt kérdés
Kamerában vissza állítottam gyárira a beállításokat, telefonon beállítottam a dátumot mert kiesett az is.Galériában be van állítva hogy idő szerint mutassa a képeket... Létezik ilyen hogy mégis össze vissza keveri a régi képek közzé a új képeket?!?!prestigio telefon..

2015. máj. 28. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarom elviccelni, de sajnos agyrázkódást kapott..ezt nehéz lesz szoftveresen javítani.
2015. máj. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Viheted szervizbe, mert ezt te nem fogod otthon megoldani.
2015. máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Annyit szeretnék kérdezni hogy valami tipp hogy mit csinálnának vele a szervízben amit én itthon nem tudnék?? Mire gondoltok mi a gond? Ezen kívül egyébként minden működik ahogy régen.
2015. máj. 29. 17:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Szoftveresen van gondja, az fix, azt pedig te nem tudod megoldani...
2015. máj. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Újradobom rajta androidot és már jó is nem? :)
2015. máj. 29. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!