Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent az ha hívok egy...

Mit jelent az ha hívok egy számot és foglaltat jelez? De már 1 órája próbálom elérni és azt írja ki a telefon hogy a szám foglalt ( nem csak egyszeri próbálkozás volt)

Figyelt kérdés

2015. máj. 29. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:

1 beszél a páciens

2 éppen előtted kezdte hívni valaki, így már neked foglaltat jelez

3 és ezek ismétlődnek

2015. máj. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és ha letiltja valaki azt a számot amiről hívják? az nem lehet?
2015. máj. 29. 13:42
 3/9 A kérdező kommentje:
vagyis itt arra gondolok hogy nem letiltotta a számot? mert azt tudom ha foglaltat jelez a telefon akkor éppen beszél az ember... :D céges telefon, munkatárs stbstb. bocs nem írtam ezt le a kérdés alá
2015. máj. 29. 13:43
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Ha letiltotta a számodat, akkor nem jelez foglaltat..

Foglalt jelzéstcsak akkor hallhatsz, mint az első írta...

Sokan keresik, sok nője van, sok a munka, sok pizzát rendel..

2015. máj. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A utolsónak nincs igaza. Ha beállítja valaki, hogy a te számodról érkező hívásokat kapásból elutasítsa, akkor te csak annyit hallasz, hogy csörren egy nagyon rövidet, aztán rögtön foglaltat jelez, minta kinyomná. De igazából ezt a telefon magától csinálja, ő pedig kap róla egy értesítést, hogy kerested.
2015. máj. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

tuti hogy letiltotta a 2 céges telefont mert másik telefonról, magánról kicsörög, de nem nagyon akarja felvenni

köszi a válaszokat

2015. máj. 29. 15:13
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló: igen pontosan így csinál ahogy leírtad, csörren egy rövidet és utána foglalt, de most jelenleg nem elérhető a szám......
2015. máj. 29. 15:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos egyértelmű: letiltott téged
2015. máj. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ugyan így jártam!

A két közeli hozzá tartozóm el ment vásárolni közben el hagyták egymást és hogy a bevásárlóközpontok belül fel hívták egymást hogy egyeztessenek találkát.

Egyik sem rakta le a telefont és így kapcsolatban maradtak 3 órán keresztül én meg mint az őrölt hívtam őket és mind kettő foglalt volt.

2021. ápr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!