Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenortól hogy tudok megszaba...

Telenortól hogy tudok megszabadulni?

Figyelt kérdés
Telenornál 15 éve vagyok. Tavaly decemberben 2 éves hűségnyilatkozattal vettem egy telefont. A rendszer azóta össze-vissza számláz. Hogy tudom valahogy felbontani a szerződésem? Idén július 01-tól tarifa díj emelés lesz. Ez nem jó indok, hogy akkor kérvényezzem a köztünk lévő szerződés felbontását még akkor is, ha telefonra rá kell fizetnem?

2015. máj. 29. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Az emelés mértékétől függ, hogy az felmondási ok, vagy sem. Ha a szolgáltató vállalt egy időpontot, ami előtt nem emel, az ok lehet, illetve ha a hűségidő alatt jelentősen emeli a díjat, az is. Erre gondosan ügyelni szoktak, belül maradnak mindig a határon.

Amennyiben egyoldalúan előbb mondasz fel, annál többet kell fizetned, minél közelebb vagy a hűségidő végéhez.

Most még aránylag kevés ráfizetéssel megúszhatod.

Ha más bajod nincs, akkor alaposan nézz szét, hogy mások nem terveznek-e emelést!

2015. máj. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

vegyél egy feltöltős telenor kártyát...azt tedd a gépbe..egy hónapig csak ezzel a kártyával telefonálj..aztán meglátod mit számláznak...

én tizenkét év után szabadultam meg tőlük...az sem ment simán.

ha két éves a szerződésed, akkor hatalmas lesz a bukta..csak úgy lehet valamire jutni, ha tévesen számláznak..kérdés jól tudod-e, mennyit kell számlázniuk..

mert könnyen beéghetsz.

2015. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Jó nagy sz*r lett a Telenor. Az én poharam 20 év után telt be a mostani átemeléssel. Tavaly a céges számomat kellett megszüntetni ugyanezen ok miatt. Egyébként már két panaszt tettünk számlázás miatt,

az elsőt elismerték, a másodikra még várom a választ.


Olvasd el a szerződést. Én arra hivatkozva kérem, hogy engedjenek el kötbér nélkül.

2015. jún. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!