Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 telefonomon van...

Iphone 5 telefonomon van fólia, mégis valahogy sikerült szerezzen egy elég nagy karcolást a képernyő közepén. Hogyan?

Figyelt kérdés
Egy hónapja van meg, most először esett le, és egyből mg is karcolódott, több helyen is, de a képernyő közepén nagyon durván látszik. Nem értem hogy történhetett ez úgy, hogy rajta van a fólia. Lehet, hogy a képernyőnek semmi baja, és csak a fólia karcolódott?

2015. máj. 29. 20:39
 1/4 kérdező.. ***** válasza:
Valószínűleg a fólia,de szedd le és nézd meg.
2015. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez volt, látszólag mély karcolás lett rá (leejetettem) és mikor levettem akkor csak egy is nyom volt ott azt letöröltem és nem volt a képernyőn semmi.
2015. máj. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csak a fólia karcos :)
2015. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak a fólia. De vegyél karcállót és, akkor az nem fog ilyen könnyen karcolódni. Lehet nagy keménységű és karcálló fóliát is kapni.
2015. máj. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!