Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom levenni a védőfóliát?

Hogy tudom levenni a védőfóliát?

Figyelt kérdés
Ügyetlenül raktam fel, és buborékos lett. Le akarom szedni, de nem tudom :( Nem akarom megkarcolni véletlenül. Van valami használható tippetek?
2015. máj. 29. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Simán lehúzod, ettől nem karcolódhat.

Nagyon sok videó van az intereten, ahol meg tudod nézni, hogy hogyan tudd felrakni jól.Nagyon lassan , türelmesen, és egyengetni kell,amire jó például egy bankkártya.

2015. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A fóliát lassan elkezded lehúzni, de visszatenni már soha nem fogod tudni.

Vegyél újat.

Mielőtt felraknád, alaposan tisztítsd le a felületet, amire rakod.

2015. máj. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, meg is néztem egy videót, mert gőzöm se volt, hogy kezdjek neki. De aztán meg elrontottam, mert buborékos is lett, meg elcsúszott. Majd az elcsúszást sikerült megoldanom, de aztán leszedtem a másik fóliát, így most már csak sima fólia van a telefonon, de idegesít ez a sok buborék, meg félek, nehogy kárt okozzon, és inkább levenném. Olvastam, hogy azt már nem lehet visszatenni :( Pipa is vagyok! Csak most nem tudom, hogy szedjem le, a körmeimet tegnap levágtam, úgyhogy az nem opció....
2015. máj. 29. 22:21
 4/12 anonim válasza:
Én minden új telefonomnál elcsesztem vagy 3 fóliat mire jol fel tudtam tenni. Utana meg mar ment magatól :-) Ennyit be kell áldozni az ügy érdekében. Ezért érdemes ebayről rendelni 6-800 forintert 5 darabot annyiért nem sajnálja az ember ha ujra meg kell próbálni :-)
2015. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Na ja, én se az első boltban vettem meg, ami szembejött, mert Neten láttam, hogy vannak jóval olcsóbbak is, ma végül vettem 790-ért, de ezt is cseszhetem... :/ Csak nem tudom, hogy vegyem le, nem akarom megkarcolni a telefonomat...
2015. máj. 29. 22:24
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi a tippet :) Még furcsálltam is, mikor mondták, hogy fel is tudják nekem tenni :) Nem gondoltam, hogy ez ilyen macerás dolog... :)
2015. máj. 29. 22:25
 7/12 anonim ***** válasza:

Vagy simán menj be egy GSM boltba és pár száz forintért felrakják.

Lassan vedd, le a buborék nem okoz kárt benne,az csak sima levegő.

2015. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt mondod? Mármint persze, tudom, hogy az sima levegő, beleszorult valahogy, de akkor nem árt a kijelzőnek? Tudom, röhejes, hogy ezt kérdezem :) Szóval nem fogja megrepeszteni vagy valami? :D
2015. máj. 29. 22:30
 9/12 anonim ***** válasza:

A 6 éves telefonomon 2 fólia volt eddig cserélve, az utolsó kb 3 hónapja.

Úgy képzeld el, hogy középen konkréten eltörött a fólia, a többi rész meg tiszta bubi volt.

1 karc sem volt a telefonon, nyugodtan lehúzhatod. :)

2015. máj. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Óh! :) Na de fizikailag nem tudom leszedni, most akkor erőltessem be a pici körmeimet, és próbáljam kikarmolni a fóliát? Cellux-szal is próbáltam, de az nem szedi fel, saját magát húzom le, úgyhogy az hatástalan.
2015. máj. 29. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!