Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új okostelefont szeretnék...

Új okostelefont szeretnék vásárolni, de mégis milyet?

Figyelt kérdés
Szeretnék beújítani egy új telefonra, de sajnos kevésbé értek a témához. A telefon gyakorlatilag mindenre lenne használva (film, zene, játék, net, fotózás, videózás, stb...), szóval olyan készülékre van szükség ami képes ezeknek eleget tenni. A kijelzője is legyen legalább 4,7-es, és szép képet adó. Nem vagyok ellene egyik Op. rendszernek sem, ha valaki képes meggyőző érveket felsorakoztatni egy-egy teló vagy rendszer mellett. Fontos még, hogy szolgáltatónál venném a telefont, azt, hogy melyiknél még pontosan nem tudom. Főképp kártyás csomagban gondolkozom, de lehet előfizetéssel lesz. Összességében olyan 100-130 ezret szánnék a mutatványra.
2015. máj. 30. 07:10
1 2 3
 1/25 mano99 válasza:
64%

Hat ügye van az android amit ha megveszem utana 1 evig jo aztán akad mint a szar.

Ottvan a Windows Phone ami szep képű jo kamerás gyors,de az áruház okádék.

Az iphonok a legjobbak,sokan szidják mert kicsi és drága,de evekig mukodik es hibátlan.Ismerosomnek van iphone 4s e es az se mai darab.mindent csinal rajta a telefon nem akad!

Szoval igy összegezve:

Androidbol:Samsung Galaxy alpha

Windowsbol nemtudom mondani,nekem lumia 735 om volt jol működött de program nelkul használhatatlan.

Iphone:Hááát 5c vagy 5s ha belefér.Megbánni nem fogod,may azt hogy picit kicsi,de évekig elleszek vele.

2015. máj. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
50%
Nem akad az android egy év után, főleg csúcsgépeken. Androidból NEM SZABAD Samsungot venni. Amik jók, Sony xperia Z3/Z3C, Z2, Lg G3, Nexus 5, 6 és esetleg még a One Plus One és a xiaomi mi3.
2015. máj. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 kérdező.. ***** válasza:

+1 az utolsónak.Az első hülyeségeket ír.Ha rendes androidost veszel az nem fog fagyni mint a samsung,mivel az android eredetileg sosem fagy,csak akkor ha átszabják mint a samsungot.

Nexus 5/OnePlusOne/Moto X 2014/Xiaomi Mi3 nem fog fagyni soha.

2015. máj. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Samsungon igazából nem is nagyon gondolkoztam, mert ismerős is nemrég vett egy Grand Primeot és harmadnap már be is szart neki, meg elég sok rosszat lehet hallani róluk. Sony Z3 és a Z3 Compact között van a kijelző méretén kívül valami különbség? Igazából amiken nagyon elgondolkoztam az a Z3, Z3 Compact, LG G3, és tetszik még a Huawei Ascend Mate 7 is, valamint a HTC M8 is.
2015. máj. 30. 09:38
 5/25 kérdező.. ***** válasza:

Nexus 5-t/OnePlusOne-t/Moto X 2014-t is nézd meg.Ezek jobbak mint miket felsoroltál,de a Z3 is jó.

A különbség a z3 és a z3c között annyi,hogy a z3c-ben 1GB-al kevesebb ram van,kisebb a kijelző és kisebb az akksija na meg egy 40k-val olcsóbb.

2015. máj. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

1. válaszoló,ha Samsungot veszel valóban beszarik 1 év után,de te is érthetsz a telefonokhoz ha az androidot a Samsunggal azonosítod,az android korán sem ott kezdődik,szóval próbálj ki valami jót is legközelebb :)


kérdező amiket leírtak a többiek jó telefonok,de ahogy látom sokan félnek a kínai márkáktól,pedig 2015-ben már piacvezető márkák nem véletlenül,minőségi telefonokat csinálnak és 2 évig legalább hibátlanul működnek,de tovább is,mondjuk én Huawei párti is vagyok az áruk miatt mert jó áron adnak jó telefonokat,pl a Huawei Mate 7 egy nagyon jó telefon,de döntsd el hogy mi fontos neked,a Mate 7-nek 6"-os kijelzője van,iszonyat nagy,full hd-s képernyő,gyorsaságba kicsit jobb mint a g3 (de ilyen szinten már nem számít,mind2 telefon tökéletesen el fog futtatni mindent gyorsan) viszont a g3-nak guadHD-s kijelzője van,jobb kamerája,mindkettőn 5.0 van (vagy már 5.1?) szóval nézegess videókat róluk hogy melyik telefon tetszik jobban,az Lg próbál jobban a kényelmességre is figyelni és talán felhasználóbarátabb telefonokat csinálnak ,de én már csak a méret miatt is a Mate 7-et választanám


A sonykról annyit hogy én már lemondtam róluk,úgy is kiszállnak a telefonpiacból a HTC-ket meg nem igazán ismerem,azoknak is nézz utánuk

2015. máj. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 mano99 válasza:
22%
Teny a csucskategorias készülékek nem fagynak 1 ev utan de megbizhatobbaz ios
2015. máj. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
5. Moto X 2014-et azért nem vennék mert nem valami nagy aksi van benne,nem tudom hogy hogyan oldották meg az energiahasználatát de ilyen teljesítményű telefonhoz nem valami sok az a 2300 mAh
2015. máj. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 kérdező.. ***** válasza:
Nem megbízhatóbb semmivel az a IOS,ugyanúgy képes újraindulni stb.Múltkor láttam egy cikket,hogy valamilyen sms-t küldenek egy iphone-ra akkor újraindul.Persze a samsungnál jobb,de a rendes androidosoknál nem.
2015. máj. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
7. megbízhatóbb?milyen megbízhatóságot akarsz több év hibátlan működésen felül?
2015. máj. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!