Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft Lumia 535 vélemények...

Microsoft Lumia 535 vélemények? Mennyire gyors úgy magában az egész rendszer, az internet és a könnyebb játékok (pl. Pou)? Szokott laggolni, lefagyni? A hátlapja tényleg olcsó hatást kelt és recseg, nyikorog? A kamerája (első- és hátlapi is) milyen?

Figyelt kérdés

2015. máj. 30. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
gyors,stabil telefon. nagyon jo ar/ertek aranyu. A kisebb jatekokat is hibatlanul viszi, de a nagyobbakat is, bar az asphalt 8 kicsit akad. 3 honap hasznalat utan egyszer sem fagyott le, vagy akadt be. A hatlap egyaltalan nem kelt olcso hatast mattfeketeben. A kameraja nagyon szep kepeket keszit, az elolapi is. Ennyi penzert, ez a legjobb telefon.
2015. máj. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

már megkaptam és nem bántam meg, hogy ezt választottam!♥ nagyon szeretem!


Előnyök:

gyors

nem fagy le

nagy (a telefon és a kijelző is)

szép a kijelző

egyszerű, de szép design

szép kijelző

jó a hátulsó és az elülső kamera is

erős vaku

gyönyörűek a z animációk (főleg a csempéké)

szépek a csempék

nem túl vékony, de nem is túl vastag, vagyis pont megfelelő

a duplakoppintásos ébresztés igen hasznos


hátrányok

hátlapja nagyon gagyi, tiszta ujjal hozzáérek, már meglátszik az ujjlenyomat. ha kicsit erősebben nyomom meg a telefont, recseg

akksija nem túl izmos, egy napnál, ha netezek, játszok egy háromnegyed órát, nézek videókat, kamerázok, nemigen bír többet. de lehet azért, mert sokat játszok S (talán meg van az 1 óra is)

a Talking Tom és Angela játéknál néha várni kell egy pár másodpercet miután rányomtam valamire

nincs Pou, csak Mou, de az még igen kezdetleges.

videó felbontás nem valami jó, kissé zajos, de nagyjából elfogadható.

nem lehet háttérképet kirakni. vagyis lehet, de sok csempe nem támogatja az áttetszőséget, így elég hülyén néz ki.

2015. jún. 16. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Még 1 új Lumia tag :) Nekem 735-öm van, egyszerűen szuper, vettem egy memóriakártyát (uhs1-est) Minden játék fut róla, az appok közül semmi sem okoz neki gondot... Remek Telefonok a Lumiak
2015. aug. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
egyetértek :)
2015. aug. 20. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!