Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miből ismerhetem fel, hogy...

Miből ismerhetem fel, hogy egy telefon kijelzője LCD, vagy AMOLED?

Figyelt kérdés

Használt telefont akarok venni, aminek gyárilag AMOLED kijelzője van, de az utángyártott kijelző LCD.

Én eredeti kijelzőset szeretnék.


Jelent az valamit, hogy kamerán keresztül nézve az egyiken függőleges csíkokat lehet látni (LCD-re gondolok), a másikon pedig nem látszanak, (gondolom ez az AMOLED).


Ha ez jelent valamit.


Pl.:


egyik:

[link]


másik:

[link]



2015. máj. 30. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre én is csak nemrég jöttem rá de az amoled(legalábbis a superamoled) kéken fénylik napfényben. A csíkok meg a képfrissítés irányát jelzik.
2015. máj. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az Amoled-en a fekete tényleg fekete, a fekete részeken a pixelek nem világítanak. LCD-nél viszont nem teljesen fekete a fekete, van egy minimális fénye.
2015. máj. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!