Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet gyárilag AMOLED kijelzős...

Lehet gyárilag AMOLED kijelzős telefonba, LCD-t rakni, úgy hogy működjön?

Figyelt kérdés

Kijelzőt szeretnék cserélni a telefonomban, mert eltört.

Bár gyárilag AMOLED, de az interneten mindenhol LCD-nek van feltüntetve az utángyártott. (Azt mondják, azért mert az emberek az LCD szóval azonosítják a kijelzőket.)

De én nem akarok lejjebb adni a gyári képminőségűtől.

Így meggondolom, hogy veszek egy használtat és abból szedem ki. (csak így drágább)


Szóval a kérdésem, az hogy:


Lehet-e AMOLED kijelzős telefonba LCD-t rakni, anélkül hogy bármi mást módosítanánk a telefonon?

-----

1. Ha LCD-vel is működik, akkor biztosan nem veszem meg.

2. Ha csak AMOLED-del, akkor biztosan AMOLED, a meghirdetett áru is.



Ha a 2. válasz a jó, akkor abból jön még egy kérdés:


Gyárilag AMOLED kijelzős telefonba, lehet-e olyan AMOLED kijelzőt rakni, aminek rosszabb a képminősége, mint az eredetinek?

-----

1. Ha lehet, akkor nem veszem meg.

2. Ha nem lehet, tehát csak ugyanolyannal működik, mint a gyári, akkor esélyes hogy megveszem.



...remélem, hogy nem pont egy ilyen eladó fog válaszolni (elfogultan)



2015. máj. 28. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
CRT-t is könnyűszerrel!
2015. máj. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el szervizbe. Egyszer láttam egy leírást képekkel és videókkal a telefon kijelzőcseréről. Ez egy bonyolult, több órás feladat, és nagy kézügyesség kell hozzá. Ha csak nem csináltál már többször is sikeresen ilyet, akkor szerintem ne is állj neki, hanem vidd szakemberhez, jó tanácsként mondom. Ő már tudni fogja azt is, hogy milyet kell bele rakni.
2015. máj. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké, de szervizbe 20000 Ft.-ért csinálják.
2015. máj. 28. 14:21
 4/6 A kérdező kommentje:

am. szervizekben sem nagyon bízom, simán belerakhatnak LCD-t is.


legjobb lesz, ha veszek egy használtat és kicserélem

2015. máj. 28. 14:26
 5/6 A kérdező kommentje:
persze csak olyat, amiben még nem cseréltek kijelzőt
2015. máj. 28. 14:27
 6/6 anonim ***** válasza:
csak szét kell kapni a készüléket, csatlakozókat szétszedni és mehet a csere. nem nehéz.
2015. máj. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!