Iphone 6 vagy 5s?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és a t-mobilnál kaptam egy olyan lehetőséget, hogy ingyen választhatok egy telefont iphone 6 vagy iphone 5s-t szeretnék csak ha a 6-ost választom kicsit félek hogy mindenki azt fogja mondani milyen elkényeztetett vagyok stb. a válaszokat előre köszönöm! 14/F

2015. máj. 30. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:

A 6-ost válaszd!

Nem kell vele menőzni, és akkor nem mondja senki, hogy el vagy kényeztetve!

2015. máj. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is a 6-ost ajánlom, gyorsabb, jobb benne minden, az új design elemek vannak benne, nem kell vele villogni és nem lesz gond.
2015. máj. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
inkabb az 5s... a 6 egy nagy parasztvakitas es szerintem szinte semmivel nem jobb az 5snel
2015. máj. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hogy lehet akkora badarságot írni, ha INGYEN dönthet két olyan készülék között, melyek nem ugyanolyan erősek... egyértelműen 6. az meg csak jó, ha azt hiszik, hogy gazdagok vagytok, az sohasem hátrány. talán a c gettóban, de ott nem kell mutogatni.
2015. máj. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jo hat ha ingyen van akkor egy 128gigas 6+ :DD
2015. máj. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2015. máj. 30. 21:07
 7/8 anonim ***** válasza:
hogy osztogat a tfosbil ingyen telefont :D valaki mondja mar meg :D
2015. máj. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tényleg osztogatnak, nekünk egy iPhone 4S-t küldtek, mert apum kb 10en valahány éve náluk van. Amúgy 6ost hozzd el. A többi emberrel meg ne is törődj, hogy mit mondanak, csak jól nevesd ki őket,hogy ilyenen filóznak,hogy kinek milyen telefonja van. Használd egészséggel majd! :)
2015. máj. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!