Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Magyarázza mát meg nekem...

Magyarázza mát meg nekem valaki hogy egy Iphone 6 plus pl. miért jobb mondjuk egy Note4-nél vagy egy Nexusnál?

Figyelt kérdés
Csak azért mert az alma és az a legmenőbb?
2015. máj. 31. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen jobb, csak akinek az IOS az a rendszer amit szeret, amivel jól tud dolgozni, és a nagyobb kijelző sem rettenti el, sőt könnyíti az életét annak tökéletes választás. Emellett jó a design stb. Aki meg menőzésre használja, azt sajnálom, bár szerintem a Note4 vagy a Nexus is van annyira menő:-)
2015. máj. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Note4 nagyobb.

Te melyiket vennéd?

2015. máj. 31. 10:07
 3/7 anonim ***** válasza:
mindenkinek az a márka a legjobb amit szeret,aki iphone fan annak mondhatsz bármilyen indokot,nem fog eljutni a fülébe,én mondjuk ezek közül egyiket se választanám
2015. máj. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem engem kérdeztél, de a nagyobb kijelzőst..


az, hogy valami menő, nem baj..emberek vagyunk. Van akinek nincs más lehetősége bekerülni a menők közé, mint egy irigyelt sznob márka..

(bár az alma(is) nagyon ki van találva)


ezek közül azt vedd, amibe beleszerettél..és megfizethető..

2015. máj. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Peldaul nekem Sony Z Ultrám van.(6,4 coll)

Igencsak megbámulják, pedig nem is tudják, hogy eszméletlen jó készülék ráadásul.


Alma csak akkor kellene, ha ajándékba kapnám. úgy igen.

2015. máj. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem jobb, ilyen egyszerű.

iPhone felhasználó vagyok, egyszerűen, mert én az iOS-t szoktam meg, és évek óta használom, illetve meg vagyok vele elégedve.

Aki jobban szereti az Androit nyújtotta szabadságot, annak a Nexus vagy a Note jobban megfelel.

2015. máj. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem jobb, mas. Az alma se jobb mint a barack, a bor se jobb mint a sor, a tel se jobb mint a nyar, csak mas. Kinek ez, kinek az. Nem kell ezt arra kihegyezni hogy melyik a jobb, embertol fugg.
2015. jún. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!