Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek az Ihpone sokat...

AGM kérdése:

Szerintetek az Ihpone sokat tud, és a legjobb telefon ami kapható, vagy csak az alma logó miatt van túlárazva, és nem éri meg az árát, amit az emberek kiadnak érte? Van vetélytársa, ami ár/érték arányba sokkal jobb?

Figyelt kérdés
Öcsém meg van örülve azért a sz@r-ért, és sehogyan sem tudom lebeszélni róla, hogy az összes spórolt pénzét elköltse erre a telefonra. Szerintem biztos van költséghatékonyabb telefon, amivel ugyanúgy lehet villogni, mint a felfújt Iphone-nal.

2015. máj. 31. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem biztos van költséghatékonyabb telefon"

Van, nem is egy.


'amivel ugyanúgy lehet villogni"

Agymosott hülyék között csak ezzel lehet.

2015. máj. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Ha a költséghatékonyság szempont, ne vegyél iphone-t.


Én androidos vackot nem vennék semmi pénzért, iphone 5s és blackberry classic mobilokat használok.


(32 éves cégvezető)

2015. máj. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

elköltené öcséd az összes megtakarított pénzét, 2 év múlva meg körberöhög, hogy ő még el tudja adni a telefonját 10-20ezer veszteséggel, te pedig a "költséghatékony" telódat maximum a szemétbe dobhatod, mert a kutyának nem fog kelleni. csak ennyi...


azon felül már el se kezdem magyarázni, mi mindenben jó használni az iPhone-t, mért is hinnéd el, ha alapból ellene vagy, és csak annyit látsz az egészben, hogy az alma logó miatt drága...


amúgy meg ne az öcséddel törődj és a pénzével...semmi közöd nincs hozzá.

gáz, ha családon belül is azzal foglalkoztok, ki mire költheti a SAJÁT pénzét.

2015. jún. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyilvan nincsen egy telefon ami mindenkinek jo, hiszen mindenkinek masok az igenyei. En sok mindenre nem hasznalom a telefonomat, amire viszont igen annak kifogastalanul, akadasmentesen es gyorsan kell mukodnie, ezert hasznalok en iPhone-t. Csak rossz szemelyes tapasztalataim voltak mas mobilokkal (a regi BlackBerry 9780-amat imadtam a billentyuzet miatt, a mai napig is utalok az iPhone-on gepelni barmit amugy), de barmilyen Samsung/Lumnia/Moto/Nexus vonalon probalkoztam, mindig ra kellett jonnom hogy ezek a keszulekek nem nekem valok, nem megyek bele hogy miert mert nem akarok vitat gerjeszteni:) Sokaig az iPhone ellen voltam mert en is ugy gondolkoztam ahogy Te, de aztan vettem magamnak egy MacBook Air-t amit nagyon szerettem, es ezek utan dontottem ugy hogy megprobalok egy iPhone-t is, es nem is csalodtam, nekem tokeletes.


Az meg hogy van aki arra hasznalja hogy villogjon vele, hat nem tudok erre mit mondani, leginkabb csak azt hogy szanalmas ha valaki attol erzi magat nagyfiunak, hogy iPhone van a kezeben. Egy kupac szar akkor is egy kupac szar marad ha Swarowski kristallyal van megszorva.

2015. jún. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
42%
A 40000ft-os kínai telefonban van hasonló ugyanaz vagy akár jobb elektronika is mint az Iphone 6+-ban.Én gyűlölöm az Apple-t mert pénzéhes mocskok.Valahol azt olvastam hogy 15000 ft van benne(hardverileg).1 szóval náluk legfőbbképpen a márkát veszed meg.(Nem szó szerint,cde csak azt az almát veszed meg amibe még bele is haraptak)
2015. jún. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, sok mindent leírtatok! Egy-két illető félreértett, én nem vagyok az Iphone ellen, csak sokallom az árát, ez nagy különbség.


Én mint alap felhasználó, nem adnék ki ennyit egy telefonért (netezés, zenehallgatás, telefonálás, fényképezés, videózás, sms írást, játszás, stb.)- ezt mind tudja az ócska lumiám, ami 20 ezer. Persze nem mindegy milyen minőségben, de a kíváncsiság nagy úr, és szerettem volna kipróbálni a widowsphone-t. Android után fura, de meglehete szokni, de a következő telefonom inkább újra android-os lesz.


Mindenesetre azon a véleményen vagyok, hogy 2-4 év múlva kijön valami sokkal vagányabb, jobb, szuperebb valami, és akkor majd az lesz a menő. Az emberek pedig elfelejtik, és az agy mosottaknak úgyis az lesz a menő, és majd az alapján nézik egymást embernek. Remélem majd családot is az alapján fognak alakítani. bár kétlem, hogy normális családfő válna az ilyen kis páva hülyegyerekekből.

2015. jún. 3. 22:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Mérlegelni kell, mi éri meg. A legtöbb Androidos szemetet 1 év után ellehet dobni, mert belassul az egész. De ha mondjuk költesz évente 30ezret telefonra, még úgy is kevesebb pénzt költesz mondjuk 3-4 év alatt, mintha vennél egy iPhone-t. De az iPhone nagyon gyors, az iOS sokkal jobban kezeli a RAM-ot, ezért ha 60 program meg van nyitva, akkor sem lassul (ugye nincs igazi multi-tasking), na meg persze az értékállóság... egy elavult iPhone 4s-ért is elkérnek 70ezret újonnan. Nekem iPhone 5s-em van, mert semmi kedvem évente új telefont venni, még ha olcsóbban is jönnék ki amúgy... meg amúgy is, én mindig tovább szoktam használni egy telefont, mint ameddig kellene, androidos f* halmazaimat is 3 évig használtam, annak ellenére, hogy 1 év után kb. használhatatlanok voltak.
2015. jún. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szóval ha öcsédnek minenképpen kell telefon, nem nagyon van más hobbija, vagy más költenivalója, akkor én nyugodtan merem ajánlani... Bár attól függ milyen iPhone-t akar venni, mert egy 4s, vagy egy 5 nem biztos, hogy megérné...
2015. jún. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!