Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok...

Milyen telefont ajánlotok hosszútávra max.130 ezer forintért?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék vásárolni feltöltőkártyásan, ami jó lenne ha minél tovább ki tudná elégíteni az igényeimet, még ha nem is végig a legmagasabb szinten. A készülék sokat lenne használva és szinte mindenre (net,film,fotózás,videózás,játék,zene stb...), szóval fontos, hogy viszonylag nagy legyen a kijelzője, erős hardver és minél nagyobb tárhely, ami ha nem sok, akkor legalább bővíthető legyen. 2 telefon nagyon megtetszett külsőre, a hardverhez viszont nem túlságosan értek. Az egyik az LG G3, a másik pedig a Huawei Ascend Mate 7. Ugye az LG-nek 5,5"-ös a kijelzője, míg a Huawei-nek 6", ami azért már lehet, hogy egy picit zavaró lenne használat közben, mintsem kényelmes. Nagy hátrány az, hogy a Huaweinek nem leszedhető a hátlapja, ezáltal akksi sem cserélhető? Erről a 2 készülékről esetleg ha valaki jobban fel tudna világosítani, az jó lenne. Ez a 2 teló a Telenornál jóval olcsóbb kártyásan (általánosságban minden telefon olcsóbb), mint a másik 2 hazai szolgáltatónál , szóval valószínű, hogy ott vásárolnám. Ha esetleg tudtok mást is ajánlani ebben az árkategóriában, azt megköszönném. Jó lenne érveket is felsorakoztatni melléjük. Igazából nyitott vagyok mindenféle Op. rendszerre, nem feltétlen ragaszkodom az Androidhoz. Válaszaitok előre is köszönöm.
2015. jún. 1. 09:38
 1/4 anonim válasza:

Szerintem feltetlenul nezd meg a Oneplus One-t mielott dontenel. :-)

Legnagyobb elonye, hogy a tobbi keszulekkel szemben nincs nagy hatranya.

Egy 5,5 colos, nagyon szemelyre szabhato telo egy jo aksival es utos hardware-software komboval.

2015. jún. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oneplus One-t lehet kapni valamelyik szolgáltatónál?
2015. jún. 1. 10:48
 3/4 anonim válasza:
Szerintem nem. De miert fontos, hogy szolgaltatonal vedd?
2015. jún. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem feltétlen fontos, de máshol eddig még életemben nem vásároltam telefont és nem tudom a menetét, és a megbízható helyeket.
2015. jún. 1. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!