Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehetne egy kamu...

Hogyan lehetne egy kamu hirdetőt elcsípni?

Figyelt kérdés
Telefont akartam venni, kiderült szerencsére még időben hogy kamu így nem utaltam pénzt..Tehát velem nem jártak jól. Azonban azóta már a második hirdetés van fent az oldalon, egyszerűen nem áll le. Nevetséges áron hirdet egy olyan telefont, amelynek értéke kb 4x-e..Az előző hirdetését sikeresen jelentettem, de már ott is a következő. Név megváltoztatva, meg kicsit itt-ott belejavítva a szövegbe... Érdemes rá energiát szánni, hogy befejezze végre? Mit tanácsoltok?

2015. jún. 1. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

nem igazán tudsz vele mit tenni. téged nem károsított meg, tehát nagyjából bizonyítani sem tudod, hogy ő tényleg csaló.

más emberek fejével meg nem tudsz gondolkodni sajnos, és még mindig vannak emberek, akik hisznek abban a mesében, hogy töredékáron megkaphatnak bármilyen drága cuccot, csak mert "kell a pénz az eladónak".

2015. jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!