Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nexus 5 vagy Xiaomi mi4i?

Nexus 5 vagy Xiaomi mi4i?

Figyelt kérdés
A mi4i nagyon tetszik de sok jó véleményt láttam a nexus-ról , szerintetek melyiket vegyem ? A válaszokat elöre is köszönöm !

2015. jún. 3. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

Már korábban is leirtam egy másik kérdésnél.De Neked is leirom hátha nem olvastad

Nexus 5-m van.6 honapig semmi baja nem volt.

Utána jöttek a gondok.Sokszor lefagy,és a "fotok" alkalmazás napok ota nem indul.

Fel vagyok háborodva hogy ennyi pénzért egy sz*rt kaptam.

Lehet hogy csak én fogtam ki a selejteset,de ajánlani nem fogom senkinek! :(

2015. jún. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 kérdező.. ***** válasza:
11%

Csak te fogtál ki selejtet,de ezt megtárgyaltuk.Valószínüleg alaplaphibás.Szervizbe megcsinálják 1 nap alatt.

Nekem is nexus 5 van és valami hihetetlen gyors főleg 5.1.1-el memory leak is teljesen megszűnt,egyszerűen hibátlan a teljesítménye.Gyors stabil,röccenésmentes,megakaszthatatlan.

Ajánlom!

2015. jún. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

...A lényegen akkor sem változtat.

Én nem ajánlom.

2015. jún. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
xiaomi nekem már 1 éve van és semmi baja... Bár most el akarom adni és venni fogok egy mi5 öt mert nagyjából mindenben jobb.
2015. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%

35 munkanap a javitása...vastaps Nexus 5

Tényleg nem ajánlom.

2015. jún. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 kérdező.. ***** válasza:
6%
Attól hogy rosszat fogtál ki és szar helyre vitted javittatni attól még a legjobb teló.
2015. jún. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
ez így van, 1 hónap múlva lesz pont egy éve, hogy meg van nekem az N5,megakaszthatatlan,lehetetlen lefagyasztani a telefont,annyira gyors,az akksi kicsit gyorsabban merül az átlagosnál,de hát most semmi se tökéletes és még jó hogy csak ennyi a hibája, semmi más baj nincs vele,egyszerűen tökéletes,szép külsőre is,meg brutál hardver+szoftver. Legjobb választás, árban is jó. Megéri nagyon a Nexus 5 :)
2015. jún. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem vennék többet nexus 5-öt, gyenge az akku, valami iszonyat halk a hangszórója a többi telefonhoz képest, fél éven belül leperegnek a hátuljáról a feliratok. Ugyan olyan silány minőségű, mint a G3 és társai.. Ezért nem az LG kapta a következő nexust..
2015. jún. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kérdező.. ***** válasza:
34%

Hangszórója átlagos,akksija átlagos,4 óra SOT-t elmegy.Nekem fél éves a nexus 5-m,hibátlan állapotú,semmi betű lepergés nincs.

2 nexus jön az idén.Az egyiket az LG gyártja a másikat a Huawei.Úgy hogy most kicsit nincs igazad.

Szerintem a gyorsasága és a stabilitása mellett eltörpül ez a 2 semmi hiba.Hát most nehogy már a hangszóró miatt ne vegye a kérdező.Ki nem szarja le a hangszórót?

Az akksi pedig 1 napot kibír.A többi telefon sem bírja többet ha egész nap nyomkodjuk.Csak ez míg este 7-re lemerül addig egy jobb akkival rendelkező este 9-re merül le.

Ez a két hibája vállalható az előnyei mellett.

2015. jún. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%

Lehetetlen lefagyasztani?

Ne röhögtess.... akkor nekem mért sikerül állandóan???

Örüljetek hogy nektek "tökéletes" ez az átokfajzat telefon.

Vegyétek meg az enyémet ha ennyire oda vagytok érte.

2015. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!