Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nexus 5 vagy Xiaomi mi4i?

Nexus 5 vagy Xiaomi mi4i?

Figyelt kérdés
A mi4i nagyon tetszik de sok jó véleményt láttam a nexus-ról , szerintetek melyiket vegyem ? A válaszokat elöre is köszönöm !

2015. jún. 3. 14:58
1 2
 11/12 kérdező.. ***** válasza:
51%

Sajnálom hogy kifogtál egy alaplaphibás példányt.Ha redeset vettél volna akkor most nagyon szégyelnéd magad amiért ilyeneket mondasz.Érdekes mindenki meg van vele elégedve,senkinek nem fagy,megakaszthatatlan kivéve nálad.

Nálad van a hiba nem mindenkinél olyan.

2015. jún. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Na pont ez az, én írtam azt hogy lehetetlen lefagyasztani,ha tele rakod fölösleges ram zabáló alkalmazásokkal nem kell csodálkozni, a hangszórója meg mindegy,nekem nem nagyon van rá szükségem mivel fülhallgatót használok,a kamera a volt telefonomtól jobb,nekem az is tökéletes, az akku gyorsan merül de az legyen a legnagyobb gond. :)
2015. jún. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!