Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem tölt le semmit?...

Miert nem tölt le semmit? Segítség!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a problémám, hogy pár napja semmit nem tudok letölteni GooglePlay-röl. Elöször azt irta ki, hogy nincs eleg hely(még akkor is ha SD kartyâra akartam menteni, pedig azon van hely), aztan mar csak siman nem toltötte le. Letöröltem pár alkalmazást meg a frissítéseket a Playröl mert vhol azt olvastam hogy segíthet, de most már 47perce ülök elötte es nem történik semmi. Már ujrainditottam a telóm es nem is a nettel van a baj. Legyszi ha vki tud, segítsen!

2015. jún. 3. 15:29
 1/2 anonim válasza:

Szia.

Van bármilyen tárhelykezelőd? Vagy beállításokban megnézted a tárhelyet? Milyen készüléked van?


Jelenleg ennyi, bocsi hogy csak kérdésekkel tudtam válaszolni. Lehet, hogy egyszerűen nincs elég belső tárhelyed. Gondolom nem rootoltad vagy telepítettél rá romot ( ha nem tudod mi az, biztos hogy nem ).Ha többet megtudtam, talán tudok segíteni!

2015. jún. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, még egyszer újraindítottam és megoldódott:)
2015. jún. 27. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!