Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tud telepíteni...

Miért nem tud telepíteni semmit androidos okostelefonom?

Figyelt kérdés

Kb egy éve vettem egy Sony Xperia M-et és eleinte teljesen jól működött, de most már nem enged telepíteni semmit. Azt írja, hogy az adattároló megtelt. Már minden letörölhető dolgot letöröltem és van rajta 230 MB tárhely és egy 33 MB-os programot nem tud telepíteni.


Előre is köszi a válaszokat!



2015. máj. 11. 21:27
 1/2 Daniell016 válasza:
Alapból a telefon memóriája 4GB ami a legminimálisabb az okos telefonok körében.. Azt nem tudom most maga az operációs rendszer után van rajt ennyi hely vagy ebbe még benne az android, de ez nagyon kevés. Lehet, hogy van 230MB szabad helyed és a játék vagy alkalmazás 33MB, viszont 10x több helyet igényel a kicsomagoláshoz ezek többsége tömörített fájl. Nem lehet úgy teletömni a memóriáját mint egy számítógépnek, hogy 500GB és 500GB tele van, kell hely mert az alkalmazások mérete folyamatosan változik és mivel írtad már nem tudsz mit letörölni ezzel sajnos nem lehet mit csinálni.. :S egy drágább árkategóriájú telefon esetében 500MB és 1GB szabad helynek muszáj lennie különben nem enged felrakni semmit és a már meglévő alkalmazásokat lefrissíteni sem lehet.
2015. máj. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. júl. 28. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!