Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Én 30as dominós voltam most...

Én 30as dominós voltam most viszont átváltottam az EcoSurf díjcsomagra, és benne voltam családbarát kedvezménybe, de most már nem vagyok, és nem tudom miért nem, így már nem lehetek benne? Erről nekem nem beszélt az ügyintéző. Várom a válaszokat

Figyelt kérdés

2015. jún. 4. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet kötni ugyanúgy! Csak az plusz. A 1430 on megteheted ingyen. A dominóból levonták, itt hozzáadódik. Az előfizud kb 3350 ha jól tudom/hó, ehhez a családbarát + kb 1000ft/ szám, amit majd a számlával megkapsz azaz az alap+ a te ill pl anyud száma a családbaráttal havi 5350ft/hó lesz.
2015. jún. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nos, családbarat esetén a dominós szám költségét, mindig az ahhoz tartozó (vele ingyen beszélő) elofizeteses szám fizeti. Ha dominórol elofizetesre váltasz, akkor a cs.b. felbomlik.

A cs.b. 1050 Ft számonkent és 4 telefonszám veheti igénybe. Tehát, mivel már nem dominós vagy hanem elofizeteses, így neked is számlázzak majd az 1050 ftot az elofizetesi díj mellé.

Menj be a legközelebbi T kirendeltségbe, és kérd a cs.b. újra aktiválását.

Üdv: egy ex T mobilos ügyintéző

2015. jún. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!