Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki, esetleg, aki tisztában...

Valaki, esetleg, aki tisztában van a T-mobilos feltételekkel, thm nélküli visszafizetéssel, az írna? Nem igazán értettem, amit az ügyintéző mondott, és nem akartam értetlenkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Venni szeretnék egy Sonny xperia SP-t.

A következő módon: [link]


ugye fizetném 1990 ért a telefon árát 24 hónapon át, és magát a díjcsomagot, Like S-t/Move S-t.


Azaz havonta kellenem a 2 összegét fizetnem. Mind a 2-t 24 hónapon át.


Oda van írva, hogy kezdőrészlet: 0 Forint. Azaz ingyen(?)Is elhozhatnám, és a hó végén küldenék a csekket.


Erre azt mondja nekem a nő itt neten, hogy valami 25 ezret előre be kell fizetni.... Mondom micsoda?


Én értettem félre, vagy rossz az egész gondolatmenetem?



2014. júl. 27. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
ingyen elhozod és havi 1990+2790/3490
2014. júl. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nah erről beszélek, hogy tisztán oda van írva. Erre elkezd nekem hablatyolni, hogy ez nem így van... Hanem még valami 20 at előre kell adni.... És amint az "elfogy" akkor kell fizetni a tarifát...


Más is így gondolja mint az első kérdező??!!!

2014. júl. 27. 17:12
 3/7 anonim ***** válasza:
valamit elnézett a nő, mert tuti így van. én is így vettem, csak más fajta telót.
2014. júl. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérhetnek forgalmi előleget. És nem zárja ki egymást hisz a telefonra nem kérnek kezdőt, a havi díjat viszont előre elkérik pár hónapra addig nullás számlákat kapsz amíg ez az előleg tart.
2014. júl. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor azért akart 20000 ezret elkérni, előre? Ez akkor mindenhova vonatkozik? Mindig? Soha nem volt még tartozásom, mindig mindent fizettem.
2014. júl. 27. 17:36
 6/7 anonim ***** válasza:
hm furcsa nálam nem kértek előleget, pedig 18 vagyok és 160 ezres telefont hoztam el ingyen :S
2014. júl. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De ez kamerán keresztül ment minden... Nem is tudta a nevemet, adataimat, semmit... Szóval azt sem lehet mondani, hogy "nem" bíznak meg bennem...
2014. júl. 27. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!