Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnám Nokia számbillenty...

Hogy tudnám Nokia számbillentyűs telefonom névjegyzékének karakter férőhelyét növelni?

Figyelt kérdés

Nokia 215-re váltottam, de néha nem elég a készülékben maximált 16 karakter a Név beírására. Tekintettel arra, hogy semmi más lehetőség nincs egyéb infó beírására. Nem irreális hely kellene, kb. 25 ~ 30 már elég lenne.

Vagy valami más + beírási lehetőség.



#Nokia #név karakter szám
2015. jún. 4. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
googliztam vagy 10 percet, de semmi ilyesmit nem találtam. Max arra panaszkodnak, hogy nincs caslád-keresztnév ill. egy névhez csak egy számot lehet rendelni. Ékezet nélkül is ennyire limitált?
2015. jún. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ez a vezeték - keresztnév egy sorba foglalása is elvesz a karakterekből, az egy név csak egy szám-ról már em is beszélve. Érthetetlen tervezői elgondolás. Egyébként mint egyszerű, minimalizált, csak telefon + SMS igényt jól teljesít. 4 ~ 5 napot kibír egy töltéssel. Olvastam valahol erről a karakternövelésről, de sehogy se találo vissza az oldalra. Nokia / telefon Gurunak kellene benézni ide.
2015. jún. 4. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!